16 kwi, 13:29

Farmerama budzi się do życia!

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Widać to także w Farmeramie, czyli jednej z najpopularniejszych gier farmerskich. Pojawiła się w niej właśnie nowa promocja, którą nasz serwis przygotował wspólnie z deweloperem, firmą BigPoint. Co to dokładnie za okazja?

Jeśli grasz już w Farmeramę, wystarczy, że po jej uruchomieniu wpiszesz kod FARM2020, a otrzymasz pakiet, dzięki któremu jeszcze szybciej rozwiniesz swoje gospodarstwo. W jego skład wchodzą imprezowe wejściówki, marchwiowo-jabłkowy sos chutney, supernawóz oraz superpasza. Jednak musisz się pospieszyć, bo promocja potrwa tylko do końca kwietnia!

A może jeszcze nie próbowałeś swoich sił w Farmeramie? Jeśli tak, mamy dla ciebie jeszcze inną promocję! Załóż konto i wpisz kod PLAYFARM, aby zdobyć dostęp do wielu przydatnych przedmiotów: sianogroszy, supernawozu, supernawozu Zosi, turbonawozu Zosi oraz superpaszy. Dzięki nim twoje gospodarstwo rozkwitnie niczym krokusy w Dolinie Chochołowskiej! Ta promocja także będzie ważna tylko do 30 kwietnia.

Jak skorzystać z kodów?

To bardzo proste. Wystarczy, że po zalogowaniu się do gry klikniesz w ikonę "?I" znajdującą się w prawym górnym narożniku ekranu, a następnie wybierzesz opcję "kod bonusowy". W tym miejscu wpisz jeden z powyższych kodów. Miłej zabawy! :)

Farmerama - twoja nowa ulubiona gra?

Czyżbyś jeszcze się zastanawiał, czy warto zagrać w Farmeramę? Spieszymy z argumentami! Zacznijmy od tego, że to jedna z najpopularniejszych gier farmerskich. Jej premiera miała miejsce w 2009 roku (oczywiście od tamtej pory była już wielokrotnie aktualizowana). W ciągu raptem dwóch lat konto założyło w niej około 20 milionów graczy!

Farmerama
Farmerama źródło: Game Planet

Co ważne, jest to gra przeglądarkowa, co oznacza, że aby w nią zagrać, nie musisz niczego instalować, a cała zabawa odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej. Wymagania? Wystarczy najzwyklejszy pecet oraz stały dostęp do sieci - to wszystko. Nie musisz także być zaawansowanym graczem. Farmerama to propozycja skierowana nawet do okazjonalnych użytkowników komputera, którzy poradzą sobie z jej obsługą i najprawdopodobniej szybko ją polubią, niezależnie od stopnia zaawansowania, zainteresowań, wieku czy płci.

W Farmeramie wcielasz się we właściciela drobnej farmy, a twoim zadaniem jest uczynienie z niego prężnego gospodarstwa - nie tylko pełnego najróżniejszych roślin i zwierząt, ale także pięknego i dopracowanego w najdrobniejszych szczegółach. W grze musisz uprawiać ziemię, sadzić drzewa i dbać o swoją trzodę. W tym celu konieczne jest pamiętanie o codziennych obowiązkach, jak podlewanie i karmienie, ale także ciągła rozbudowa infrastruktury.

Oczywiście na to wszystko potrzebne są pieniądze, dlatego powinieneś cały czas pamiętać o jak najbardziej efektywnym wytwarzaniu produktów, które następnie będziesz w stanie sprzedać na targu. Z czasem będziesz mógł zostać piekarzem bądź przetwórcą owoców i warzyw. Ale to nie wszystko. W Farmeramie czekają na ciebie także rozmaite misje do wykonywania, a także czasowe akcje specjalne, w ramach których możesz np. zdobyć specjalne przedmioty.

Jakby tego wszystkiego było mało, autorzy dali także możliwość zwariowanego hodowania wyjątkowych ras zwierząt, takich jak na przykład... złota owca czy tęczowa kura. Jak więc widzisz, w Farmeramie nie sposób się nudzić. Warto logować się do niej codziennie - nie tylko po to, by pilnować swojego dobytku, ale także po to, by sprawdzić, czy przypadkiem w grze nie dzieje się coś ciekawego. A przeważnie się dzieje!

Farmerama nie osiągnęłaby pewnie aż tak dużego sukcesu, gdyby nie zawarta w grze warstwa społecznościowa. W każdej chwili możesz zaprosić do wspólnej zabawy swoich znajomych, z którymi będziecie się mogli wzajemnie odwiedzać, wysyłać sobie wiadomości czy pomagać w rozwijaniu gospodarstw (np. ofiarując prezenty).

Zobacz także:

Pięć darmowych gier, które wciągną na długie godziny

Hity, które narodziły się na komórkach

Najlepsze pasjanse