4 mar 19 17:38

Islandoom od teraz dostępny na Mobile!

Strategia Islandoom jest już dostępna na urządzeniach mobilnych! Zagraj teraz i podbij świat na nowym serwerze EU2. Graj za darmo na Game Planet!

Islandoom przeszła właśnie metamorfozę! Przeglądarkowa gra polskiego studia Bloomga S.A. ma już wielu zwolenników na całym świecie i z dnia na dzień przybywa ich coraz więcej. Deweloperzy gry zdają sobie doskonale sprawę z tego, że gry MMO muszą ewoluować, by pozostać atrakcyjne dla graczy. Dlatego wraz z uruchomieniem całkiem nowego świata w Islandoom (EU2) Bloomga wprowadziła wiele zmian i usprawnień.

Po pierwsze i najważniejsze - świat EU2 jako pierwszy jest w całości przystosowany do urządzeń mobilnych. Można teraz z powodzeniem kontynuować swoje morskie batalie na telefonach i tabletach. Również interfejs Islandoom został poprawiony. Ikony i przyciski zostały rozmieszczone w taki sposób, by nawigowanie grą było jak najbardziej intuicyjne. Ikony, okna informacyjne i nawet sam Kapitan zostały graficznie dopracowane.

Wygląd wyspy również się zmienił, głównie dlatego, że na nowym świecie jest ich po prostu mniej! Deweloperzy biorąc pod uwagę liczne opinie graczy, zmniejszyli liczbę ekonomicznych i mieszkalnych budowli, pozostawiając tą samą funkcjonalność. W praktyce oznacza to mniej klikania, ułatwia rozgrywkę i pozostawia graczowi więcej czasu na strategię i walkę - najciekawsze elementy Islandoom.

Nowy świat EU2 jest już dostępny. Jeśli nie mieliście okazji zagrać w Islandoom wcześniej, teraz jest na to najlepsza pora.

Islandoom i inne gry strategiczne znajdziesz na naszej stronie Game Planet. Najlepsze gry dostępne od zaraz zupełnie za darmo. Wszystkie najpopularniejsze gatunki. Zagraj i zostań z nami na dłużej!