27 paź 18 16:23

Łowcy Zombi 2.0 – Wizualna rewolucja

Zagraj teraz w RPG Łowcy Zombi: Apokalipsa i odkryj wizualną rewolucję! Game Planet zaprasza - Najlepsze gry przeglądarkowe za darmo!

Tajemniczy wirus w błyskawicznym tempie rozprzestrzenia się na wschodnim wybrzeżu USA. Na ulicach zapanował chaos i śmierć, ponieważ zabójczy wirus nie tylko odbiera życie zainfekowanym: umarli wracają, jako agresywne zombi.

Akuratnie jechałeś metrem, czytając jedną z tych popularnych nowel, kiedy rozpoczął się prawdziwy horror; nieumarli zaatakowali pasażerów. Cudem przeżyłeś. Ruszasz szybko do swojego mieszkania, w obawie o zdrowie swoich bliskich.Łowcy Zombi 2.0
to całkowicie nowa odsłona popularnej gry online, w której staniesz naprzeciw hordom nieumarłych i przeciwstawisz się bezwzględnej korporacji SIRUS. Czeka na Ciebie całkowicie odświeżona grafika i gruntowny redesign całej zawartości gry! Teraz gra jest doskonalsza i znacznie bardziej kolorowa, a zombi dalej przerażający i rządni Twojej krwi. Możesz teraz w wygodniejszy sposób zarządzać całością ekwipunku swojego Łowcy i wyposażać go w najpotężniejsze przedmioty, wykonując tylko jedno kliknięcie. Łatwo dołącz do gangu i stań się częścią społeczności.

Twórcy przygotowali tryb kampanii dla pojedynczego gracza oraz szereg różnorodnych form rozgrywki, w których zmierzysz się w dynamicznych pojedynkach lub wspólnie powalczysz o złote i chwałę. Jak na grę RPG przystało, udział w jednej z form rozgrywki, nagrodzą Cię cennymi punktami doświadczenia, które powodują wzrost poziomu bohatera i poprawę atrybutów postaci. Rozwijaj swojego herosa i przeżyj przygodę o jakiej nigdy nie zapomnisz. Nie zapomnij także o szkoleniu swojego zwierzaka, który będzie ci towarzyszył i wspierał podczas walki.

Gra jest dostępna na przeglądarki internetowe, a jej responsywny design pozwala na zabawę zarówno na komputerach PC, jak i urządzeniach mobilnych (smartfon oraz tablet). Zostań jednym z Łowców i walcz z hordami zombi wspólnie z innymi śmiałkami.

Czasami jednak przyda się odpocząć od walk z żywymi trupami. Wtedy warto wstąpić na Game Planet, gdzie znajdziesz najlepsze gry przeglądarkowe za darmo. Gry strategiczne, gry RPG, gry farmerskie, inne gry, gry o jakich można tylko zamarzyć, wszystkie najcudowniejsze gry i jeszcze więcej gier. ;-)

Zapraszamy!