15 wrz, 14:58

Najlepsze gry przeglądarkowe - fajne gry przeglądarkowe online

Najlepsze gry przeglądarkowe to bez wątpienia tytuły, od których ciężko się oderwać. Jednak, które z nich faktycznie zasługują na to miano? Które znalazły się tutaj tylko na chwilę a które to klasyki, które w tego typu zestawieniach goszczą niemal cały czas?

Bez wątpienia gdy szukamy rozrywki online to gry przeglądarkowe są czymś o czym warto pomyśleć. Nie zawsze jednak mamy pomysł na to w co chcemy zagrać i wtedy zazwyczaj albo bezpośrednio wchodzimy na serwisy z grami tego typu albo sięgamy po pomoc Google'a.

W końcu wyszukiwarka praktycznie każdego dnia pomaga nam w docieraniu do przydatnych informacji. Kluczem jest wpisanie odpowiedniej frazy i skoro obiektem naszego zainteresowanie są gry przeglądarkowe to frazą jaką często wpiszemy będą po prostu "najlepsze gry przeglądarkowe".

W końcu w tym wypadku jasno wskazujemy z jednej strony typ gier jaki nas interesuje a jednocześnie, że interesują nas te szczególnie warte uwagi choćby ze względu za jakość rozgrywki jaką mają do zaoferowania.

My przygotowaliśmy własną listę najlepszych naszym zdaniem gier przeglądarkowych. Przy jej tworzeniu sugerowaliśmy się też oczywiście tym w co nasi użytkownicy grają najchętniej.

Najlepsze gry przeglądarkowe - TOP 10

PAPER.IO 2 - gra online z gatunku IO

Puppy Blast - logiczna gra online

Bubbles Shooter - gra online z kategorii logiczne

Miami Crime Simulator 3D - wciągająca gra online oparta o wartką akcję

Match Arena - gra online oparta o gatunku gier typu dopasuj 3

Mahjong Connect 2 - typowy Mahjong a więc gra online zaliczana do grona klasyków

Bubble Shooter Extreme - kulki to z pewnością typ gier online, które lubi niemal każdy

Gold Miner - gra online, która pozwoli choć przez moment poczuć smak gorączki złota

Mahjong Connect - a więc znowu Mahjong - takiej gry online nie trzeba przedstawiać, trzeba w nią zagrać

Worms Zone a Slithery Snake - gry online typu IO koniecznie trzeba wypróbować i warto zacząć od tej

Fajne gry przeglądarkowe - czyli jakie?

Jak widać mamy tutaj do czynienia choćby z dwoma grami przeglądarkowymi typu IO. Mówimy w tym wypadku o tytułach multiplayer, które przebojem wdarły się do grona ulubionych gier tysięcy graczy bowiem wniosły rywalizację online na zupełnie nowy poziom.

Wśród fajnych gier przeglądarkowych z naszego zestawienia warto też zwrócić uwagę na obecność klasyków bowiem w zestawieniu aż dwa razy pojawia się Mahjong a więc gra znana ludzkości już naprawdę od dawna.

Miłośnicy kulek też nie będą zawiedzeni bowiem do najelszpych gier przeglądarkowych w naszym zestawieniu zaliczyliśmy również gry typu dopasuj 3, które znane są chyba każdemu kto kiedykolwiek grał w jakiekolwiek gry w przeglądarce.