10 paź 19 13:38

Wygraj sprzęt gamingowy od Genesis

Jeśli jeszcze nie interesowałeś się grami Obrońcy Galaktyki oraz Łowcy Zombi to zdecydowanie powinieneś to zmienić. Dobrą ku temu okazją jest najnowszy turniej, który wystartował 1 października. Rejestracja do niego nic Cię nie kosztuje a będzie mógł stanąć do emocjonującej rywalizacji o nagrody od Genesis.

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o żadnej z wymienionych gier to pora na krótkie wprowadzenie. Łowcy Zombi to jak już sama nazwa sugeruje kolejna gra w której masz szansę stanąć oko w oko z zombiakami. Twoim zadaniem jako łowcy jest bezwzględne eliminowanie ich. Jednak nie tylko nieumarli są zagrożeniem dla cywilizacji bowiem za ich inwazją stoi korporacja znana jako SIRIUS. To właśnie efektem prowadzonych przez nich projektów jest epidemia, która przyczyniła się do przemieniania ludzi w umarlaki.

Z kolei Obrońcy Galaktyki zabierają nas z Ziemi i oferują podróż w kosmos przedstawiając wizję przyszłości. Zgodnie z przewidywaniami ludzie wyruszyli na podbój kosmosu. Podróżują do kolejnych coraz to dalej położonych gwiazd kolonizując napotykane po drodze planety. Jednak gdy wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem a ludzką cywilizację czeka świetlana przyszłość na drodze stanął bezwzględny wróg. Jedna z planet odkryta podczas kolejnej ekspedycji skrywała pradawne zło, które na skutek ludzkiej ingerencji zostało przebudzone. Czy będziesz w stanie się przeciwstawić mrocznej sile, która nie zna litości pragnąc unicestwić wszystko co żywe?

Obrońcy Galaktyki

Jak więc widzisz masz spore pole do wykazania się walcząc zarówno na Ziemi jak i w kosmosie. Dodatkowo w ramach Turnieju Aktywności Genesis możesz przez cały październik walczyć o atrakcyjne nagrody. Podejmuj się kolejnych wyzwań i gromadź punkty za aktywność. Rywalizuj z innymi graczami o to kto zdobędzie najwięcej punktów i otrzyma atrakcyjne nagrody.

W grze Obrońcy Galaktyki do wygrania jest:

gamingowa klawiatura Thor 200 RGB i dodatkowe nagrody w samej grze takie jak 1000 Kredytów, Skrzynka Tytana a także dodatkowe zasoby pozwalające uczynić swojego bohatera jeszcze silniejszym

słuchawki Radon 610 i mysz Xenon 330 a do tego jeszcze wirtualne bonusy

Jeśli zdecydujemy się stanąć do rywalizacji w Łowcach Zombi to możemy stać się posiadaczami nagród takich jak:

  • klawiatura Thor 200 RGB
  • podstawka Oxid 550
  • Słuchawki Radon 610
  • Głośniki Helium 400 BT
  • mysz Xenon 330
  • plecak Pallad 300

Warunkiem zwycięstwa jest w tym przypadku wywalczenie pozycji w TOP 10 rankingu najlepszych graczy. Pamiętaj o tym, że poza nagrodami rzeczowymi dla najlepszych przygotowano również wirtualne bonusy w grze, które zdobędą zdobywcy kolejnych pozycji a także wszyscy, którzy przekroczą określone progi punktowe. Planując walkę o punkty miej na uwadze, że turniej kończy się dokładnie 31 października 2019 roku o godzinie 23:59:59.

O nagrody rzeczowe masz okazję walczyć dzięki marce Genesis, firmie wyspecjalizowanej w produkcji akcesoriów dla graczy. W ich bogatej ofercie znajdziesz klawiatury i myszki ułatwiające szybkie i precyzyjne eliminowanie wrogów. Genesis oferuje także wygodne fotele oraz słuchawki, dzięki którym w porę usłyszysz nadciągające zagrożenie.

Nie zwlekaj, już teraz rejestruj się szybko i dołącz do rywalizacji, Twoi przeciwnicy nie będą czekać!