Nie widzisz gry? Zainstaluj i uruchom Adobe Flash Player.

Game Planet
Pool Live Pro NK -
3.95 / 5

Ładowanie gry

Pool Live Pro NK

3.95 / 5 (116 ocen)

O grze Pool Live Pro NK

Wiele trybów rozgrywki. 8-ball, 9-ball, a może Blackball? Zostań mistrzem w każdym z nich!

PRECYZYJNE UDERZENIA

Jako pierwsi oferujemy graczom tak precyzyjne sterowanie. Przejmij pełną kontrolę nad swoimi strzałami. Graj w Pool Live Pro gdzie chcesz i kiedy chcesz!

ZBUDUJ SWOJĄ KOLEKCJĘ KIJÓW

Wybieraj z ponad 100 unikalnych kijów do gry. Zbuduj swoją kolekcję i zbierz je wszystkie. Pokonaj swoich przeciwników w wielkim stylu!

ĆWICZ ZA DARMO KIEDY CHCESZ

Nasz tryb treningowy jest darmowy! Możesz ćwiczyć swoje strzały i triki do woli. Rozbijaj bile i trenuj swoje umiejętności.

ZDOBYWAJ OSIĄGNIĘCIA

Podnoś poprzeczkę i zdobywaj indywidualne osiągnięcia.

RZUĆ WYZWANIE ZNAJOMYM

Pokaż swoim znajomym kto ma najlepsze umiejętności bilardowe.

_____________________

JAK GRAĆ W BILARD?

8-ball - celem gry jest wbicie przy użyciu białej bili wybranej wcześniej grupy bil (pełnych lub z paskiem) do łuz. Gracze przy użyciu kija uderzają w białą bilę. Następnie ta powinna dotknąć bili pełnej lub z paskiem i wbić ją do jednej z sześciu łuz. Gracz, który jako pierwszy wbije całą swoją grupę bil (pełnych lub z paskiem) musi na końcu wbić bilę czarną do zadeklarowanej łuzy, aby zakończyć grę.

9-ball - Celem gry jest wbicie bili z numerem 9. Gracz który pierwszy tego dokona wygrywa. Bila 9tka różni się od bili numer 1 paskiem. Bilard 9 różni się od innych bilardów tym, że aby wygrać, wystarczy wbić tą jedną bilę w dowolnym czasie podczas gry. Podczas każdego strzału, biała bila musi dotknąć bili o najniższym numerze znajdującej się na stole, przed kontaktem z innymi bilami, w przeciwnym wypadku jest to faul. Najniższy numer na stole nie musi być wbity, wystarczy dotknięcie. Gracz może wbić jakąkolwiek inną bilę w tym czasie, jeśli tylko bila o najniższej wartości była dotknięta przez białą bilę.

Blackball - Celem gry jest wbicie przy użyciu białej bili wybranej wcześniej grupy bil (czerwonych lub żółtych) do łuz. Gracze przy użyciu kija uderzają w białą bilę. Następnie ta powinna dotknąć bili czerwonej lub żółtej i wbić ją do jednej z sześciu łuz. Gracz, który jako pierwszy wbije całą swoją grupę bil (czerwonych lub żółtych) musi na końcu wbić bilę czarną do zadeklarowanej łuzy, aby zakończyć grę.

gameplanet Pool Live Pro NK
gameplanet Pool Live Pro NK
gameplanet Pool Live Pro NK
gameplanet Pool Live Pro NK
gameplanet Pool Live Pro NK