Ranking - gry Z nk.pl

Prezentujemy najpopularniejsze gry z kategorii Z nk.pl we wrześniu 2020. Jak powstaje ranking? Tworzą go sami internauci wybierając do gry określone tytuły. My sprawdzamy jakie gry są uruchamiane najczęściej, w jakie gracie najdłużej. Co miesiąc aktualizujemy wyniki i publikujemy nowy ranking. Jakie gry Z nk.pl są najlepsze? W rankingu znajdziesz opinie graczy!

1
0
Wiejskie życie NK

Wiejskie życie NK

Gra Wiejskie Życie NK to farmerska przygoda pełna sielskich krajobrazów i relaksujących doznań. Zagraj teraz za darmo na Game Planet!

2
0
Gospodarstwo

Gospodarstwo

Poczuj się jak mieszkaniec dalekiej prowincji: załóż własne gospodarstwo, rób żniwa i opiekuj się zwierzętami gospodarskimi. Na początku gry otrzymasz zadanie wybudowania tylko stodoły, ale z czasem założysz rodzinę, będziesz mieć dzieci oraz zbudujesz dom i stajnie.

3
0
Na ryby NK

Na ryby NK

Na Ryby (Let's Fish) to darmowa gra przeglądarkowa dla miłośników wędkarstwa. Wielki symulator łowienia ryb powstał w 2012 roku i od tego czasu bije rekordy popularności - na całym świecie jest już ponad 50 milionów aktywnych graczy, którzy każdego dnia spędzają godziny na wirtualnym połowie ryb. Let's Fish to nie tylko wyciszający moment spędzony na połowie ryb, ale również ogromna rywalizacja o tytuł Najlepszego Wędkarza!

4
0
Cukierkowa Dolina

Cukierkowa Dolina

Słodkie przygody w stylu gry logicznej! Ekscytująca podróż przez barwną Cukierkową Dolinę zachwyci każdego!

5
0
Klondike NK

Klondike NK

Klondike to przeglądarkowa gra przygodowa typu MMO. Akcja rozgrywa się na surowych terenach Ameryki Północnej, Kanady i Alaski w czasach gorączki złota. Na te, trudne do życia tereny docierają jedynie najwięksi śmiałkowie i szaleńcy. Naszą motywacją jest nie tylko chęć wzbogacenia się, ale również odnalezienia ojca naszych znajomych. Zaginął on przed laty podczas ekspedycji na północ. Jesteś gotowy wejść do świata Indian, Eskimosów i ogromnej ilości złota?

6
0
Skarby Piratów

Skarby Piratów

Ekscytująca gra w stylu "3 w jednym rzędzie"! Niezapomniana, porywająca przygoda i interesujące poziomy. Odnajduj skarby w niezliczonych zakątkach świata, aby stać się sławnym piratem!

7
0
Royal Story NK

Royal Story NK

Fantastyczna gra farmerska Royal Story w magicznej krainie. Graj za darmo na Game Planet w najlepsze gry przeglądarkowe!

8
0
Goodgame Empire NK

Goodgame Empire NK

Goodgame Empire to darmowa gra internetowa, dzięki której można wcielić się w rolę potężnego władcy rządzącego nowopowstałym Królestwem. Początki będą skromne, otrzymasz ziemie, na których możesz zbudować pierwszy zamek - robisz to z pomocą zebranych surowców. Kiedy mury Twojego zamku będą już odpowiednio wysokie, pora na podbój okolicznych Księstw i poszerzania swojego terytorium. Nie zrobisz tego bez odpowiedniego wojska. Rekrutuj najlepszych żołnierzy, wybieraj najlepszych dowódców i przygotuj sprytną taktykę a zwycięstwo w bitwie będzie Twoje. Świat, który możesz zdobyć jest ogromny - zacznij, więc już dziś swoją podróż po chwałę z Goodgame Empire!

9
0
Farm Days

Farm Days

Niezapomniana przygoda na farmie w grze Farm Days! Jako spadkobierca wielkiej farmy musisz zadbać o jej rozwój i razem ze znajomymi przywrócić dawny blask.

10
0
Goodgame Big Farm NK

Goodgame Big Farm NK

W przeglądarkowej grze Goodgame Big Farm wcielicie się w ambitnego farmera próbującego zamienić małe gospodarstwo w wielki, dobrze prosperujący folwark przynoszący krociowe zyski.