Nie widzisz gry? Zainstaluj i uruchom Adobe Flash Player.

Game Planet
Świat Marzeń -
2.78 / 5

Ładowanie gry

Świat Marzeń

2.78 / 5 (1984 ocen)

O grze Świat Marzeń

W Świecie Marzeń wcielicie się farmera zarządzającego własnym gospodarstwem znajdującym się w niezwykłym świecie snów. Niestety nawet i w nim trzeba zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Będziecie ścinać drzewa, łupać kamienie, siać i zbierać plony, zrywać płatki ogromnych kwiatów, a także zbierać ogromne grzyby w stylu fioletowych muchomorów. Wytworzycie z nich pyszne potrawy i smakołyki oraz postawcie różnego rodzaju dekoracje oraz budynki, dzięki którym wasza farma będzie nie tylko ładniejsza, ale także wytworzy coraz bardziej smakowite produkty.

W waszym gospodarstwie możecie otoczyć się niezwykłymi postaciami - wystarczy wymarzyć sobie jedną z nich i po chwili pojawi się ona na farmie. Do wyboru jest wiele niezwykłych stworzeń jak magiczne wiewiórki, chomiki, smoki, a nawet sympatyczny potwór Nessie, który pomoże wam w stawianiu kolejnych budynków. Jeśli wasza farma będzie dobrze rozwijać, a wam zamarzy się zmiana otoczenie będziecie mogli bez trudu przenieść się do innego snu. Do wyboru jest kilka innych krain, które na nowo zmotywują was do stworzenia jeszcze lepszego gospodarstwa.

Świat Marzeń może pochwalić się też jedną z najładniejszych opraw graficznych wśród gier przeglądarkowych. Wasza farma od początku zachwyci was swoim wyglądem, żywymi kolorami i bardo szczegółową, prawdziwie bajkowa grafiką idealnie pasującą do tego rodzaju gry.

Jeśli lubicie farmerskie tytuły i macie już dość realistycznego podejścia do tego rodzaju produkcji to Świat Marzeń będzie bardzo przyjemnym powiewem świeżości. Widać, iż twórcy tej gry mocno popuścili wodze fantazji i stworzyli tytuł, który naprawdę wygląda jak z jakiegoś snu, a jednocześnie posiada wszystkie atuty wciągającej gry przeglądarkowej, która przyciągnie was do ekranu na wiele długich godzin.

gameplanet Świat Marzeń
gameplanet Świat Marzeń
gameplanet Świat Marzeń
gameplanet Świat Marzeń
gameplanet Świat Marzeń
gameplanet Świat Marzeń