Ranking - gry Dla dzieci

Prezentujemy najpopularniejsze gry z kategorii Dla dzieci we wrześniu 2020. Jak powstaje ranking? Tworzą go sami internauci wybierając do gry określone tytuły. My sprawdzamy jakie gry są uruchamiane najczęściej, w jakie gracie najdłużej. Co miesiąc aktualizujemy wyniki i publikujemy nowy ranking. Jakie gry Dla dzieci są najlepsze? W rankingu znajdziesz opinie graczy!

1
0
Bubble Hero

Bubble Hero

Gra logiczna Bubble Hero to zabawna rozgrywka w dopasowywanie kulek kolorami. Strzelaj kolejne kulki i wyczyść cała planszę.

2
1
Jewel Pets Match

Jewel Pets Match

Słodkie zwierzaki potrzebują pomocy! Łącz je w rzędy po trzy i pomóż odzyskać wolność!

3
1
Milkshake Cafe

Milkshake Cafe

Nie ma to jak praca w najlepszej kawiarni w mieście! Tak, tej należącej do słodkich zwierzątek! Wciel się w jednego z futrzaków i postaraj się jak najszybciej obsłużyć klientów. Jeśli się nie pomylisz, możesz liczyć na atrakcyjne napiwki!

4
0
Road To Royalty: Battle Of Dolls

Road To Royalty: Battle Of Dolls

Sięgnij po wirtualny album z laleczkami! Zbierz je wszystkie – razem z kompletem ubranek. W „Road to Royalty: Battle of Dolls” nie będziesz się nudzić!

5
3
Animals Connect

Animals Connect

Połącz zwierzaki w pary i zgarnij jak najwięcej punktów. Zagraj w „Animal Connect” i przekonaj się, czy jesteś lepszy od swoich znajomych!

6
1
BFF's night out

BFF's night out

Trzy dziewczyny szykują się do wieczornego wyjścia na miasto. W grze „BFFs Night Out” musisz pomóc im przygotować odpowiednie kreacje. Nie zapomnij przy tym o makijażu!

7
1
Get Ready With Me Christmas Edition

Get Ready With Me Christmas Edition

Wigilijny poranek! Bohaterka zrywa się z łóżka i zaczyna wielkie przygotowania do świętowania. Pomóż jej odpowiednio się wyszykować, zadbać o wygląd, upiec ciasto i dobrać odpowiednie ciuchy.

8
0
Penguin Cubes

Penguin Cubes

Zagraj w „Penguin Cubes”, wciągającą grę logiczną rozgrywającą się na dalekiej Antarktydzie. Jej celem jest uporządkowanie bloków lodowych znajdujących się w wielkim magazynie. Przekonaj się, czy potrafisz przechytrzyć złośliwego pingwinka!

9
1
Cow Cow Run

Cow Cow Run

Gra logiczna, w której w roli głównej występuje... krowa. To my kierujemy jej poczynaniami, starając się zebrać wszystkie rozrzucone na planszy monety. Poruszamy się po kwadratowej planszy, przedstawiającej farmę i podzielonej na kwadratowe pola. Każdy ruch oznacza przesunięcie o jedno pole - w górę, w dół, w lewo lub w prawo.

10
0
Creative Puzzle

Creative Puzzle

„Creative Puzzle” to wirtualna kolorowanka dla najmłodszych użytkowników komputerów. Czekają w niej trzydzieści dwa obrazki. Można je nie tylko kolorować, ale i układać niczym puzzle!