Nie widzisz gry? Zainstaluj i uruchom Adobe Flash Player.

Game Planet
Bubble Hit -
1.50 / 5
Kliknij i graj:
Bubble Hit

Ładowanie gry

Bubble Hit

1.50 / 5 (2 ocen)

O grze Bubble Hit

Gra logiczna Bubble Hit to zabawa fizyką i logiką w jednym. Strzelaj kulami armatnimi niszcząc kolejne elementy planszy w taki sposób, by pozbyć się wszystkich ptaszków.

O grze Bubble Hit

Gra logiczna Bubble Hit wymaga nie tylko logicznego myślenia, ale też znajomości podstawowych praw fizyki. Zadaniem gracza jest wyszukanie słabego punktu w konstrukcji i idealne wycelowanie w niego tak, by trafieniem wywołać totalną demolkę! Jeżeli rodzice mówili Ci, że nie wolno rzucać kamieniami, to bardzo dobrze, trzymaj się tego… ale nie tutaj! W grze przeglądarkowej Bubble Hit możesz w końcu się wyżyć, za darmo na Game Planet.

Gra logiczna Bubble Hit

Bubble Hit to gra, w której drogą do sukcesu jest wywołanie reakcji łańcuchowej, prowadzącej do całkowitego zniszczenia jak największej liczby elementów znajdujących się na planszy. Na ekranie rozgrywki ustawione są różne przeszkody, a na nich lub pomiędzy nimi, siedzą niczego nie spodziewające się bąbelkowe ptaszki. Twoim zadaniem jest rzucanie kamieniami w elementy znajdujące się na planszy w taki sposób, by wszystkie bańkowe stworki zostały wyeliminowane. Im więcej obiektów uda Ci się przy tym rozbić, przy minimalnej liczbie rzutów, tym więcej punktów masz szansę zdobyć. Co jakiś czas, w trakcie rozgrywki, natknąć się można na monety, prezenty lub bonusowe bańki, przynoszące dodatkowe ułatwienia w grze lub ekstra punkty. Każdy kolejny level jest nieco bardziej skomplikowany, a wśród zwykłych bąbelkowych ptaków natknąć się można na wyjątkowo wredne bestie o czarnym upierzeniu. Pamiętaj, aby ich unikać i nie próbować ich zbić, ponieważ można za to stracić dużo punktów. Wybierz najlepszą taktykę i celuj ostrożnie, a na pewno osiągniesz sukces w grze przeglądarkowej Bubble Hit dostępnej za darmo na platformie Game Planet.

Cechy Bubble Hit

- Wciągająca gra logiczna;

- Mechanika gry wykorzystująca prawa fizyki;

- Atrakcyjna, animowana grafika;

- Liczne, coraz trudniejsze wyzwania;

- Świetna zabawa dla graczy w każdym wieku.