Nie widzisz gry? Zainstaluj i uruchom Adobe Flash Player.

Game Planet
Flow Mania -
5.00 / 5
Kliknij i graj:
Flow Mania

Ładowanie gry

O grze Flow Mania

Gra logiczna Flow Mania wymaga niezwykłej wyobraźni - celem rozgrywki jest połączenie wszystkich punktów tego samego koloru. Pierwsze poziomy są łatwe, jednak im większa plansza i więcej kolorów, tym większe wyzwanie, nad którym szybko trzeba zacząć dużo główkować. Tytuł tylko dla tytanów umysłu!

O grze Flow Mania

Gra logiczna Flow Mania to ponad 100 poziomów do rozegrania, a każdy z nich jest coraz trudniejszy i wymaga rozruszania wszystkich szarych komórek! Łączenie kolorowych punktów, przy wykorzystaniu jak najmniejszej ilości ruchów, to droga do sukcesu w tej rozwijającej wyobraźnię grze przeglądarkowej, dostępnej za darmo na Game Planet.

Gra logiczna Flow Mania

Flow Mania to gra, która w swej prostocie kryje prawdziwy geniusz. Polega na łączeniu ze sobą różnobarwnych punktów na planszy, w taki sposób by cała przestrzeń była pokryta liniami, przy czym żaden z kolorów nie może się przecinać. Im mniej ruchów wykorzystasz na rozegranie danego poziomu, tym lepszy wynik uzyskasz. Jeżeli pierwsze etapy gry Flow Mania wydają Ci się banalne, szybko się przekonasz, że to tylko rozgrzewka przed prawdziwym główkowaniem.

Każdy kolejny level to coraz trudniejsze wyzwanie, a w gmatwaninie różnobarwnych linii nietrudno się pogubić. Do wyboru są różne wielkości planszy, od wymiarów 5x5 do 10x10, a im więcej pól do zapełnienia tym rozgrywka staje się bardziej skomplikowana. Gra przeglądarkowa Flow Mania to świetny trening wyobraźni przestrzennej i wciągająca zabawa na wiele godzin. Zagraj teraz za darmo na Game Planet i przekonaj się, że zwiążesz się na dłużej z plątaniną kolorowych linii.

Cechy Flow Mania

- Gra logiczna dla miłośników główkowania;

- Proste i przejrzyste zasady gry;

- Ponad 100 poziomów do rozegrania;

- Plansze w różnych wymiarach do wyboru;

- Coraz trudniejsze i bardziej skomplikowane wyzwania;

- Wciągająca rozrywka i trening wyobraźni przestrzennej.