Nie widzisz gry? Zainstaluj i uruchom Adobe Flash Player.

Game Planet
Jewel Explode -
4.50 / 5
Kliknij i graj:
Jewel Explode

Ładowanie gry

O grze Jewel Explode

Gra logiczna Jewel Explode jest kolejną odmianą rozgrywki "Dopasuj 3". Kolorowe klejnoty trzeba łączyć w jak największe ciągi, tworząc przy tym jak najdłuższe kombinacje. Przyda się sporo spostrzegawczości.

O grze Jewel Explode

Gra logiczna Jewel Explode to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier typu „dopasuj 3”. Tym razem do czynienia mamy z wyjątkowo elegancką wersją, w której dominuje złoto, wielokolorowe kryształy i liczne koła zębate, nadające grze odrobinę steampunkowego klimatu. Pozwól zabłysnąć wyszukanym błyskotkom na swoim ekranie i zagraj za darmo w Jewel Explode na Game Planet.

Gra logiczna Jewel Explode

Nie wszystko złoto co się świeci, powiada stare przysłowie, ale gdy masz okazję nacieszyć oczy szlachetnymi kruszcami i klejnotami za całkowitą darmochę, to nie możesz przegapić takiej szansy. Grafika gry przeglądarkowej Jewel Explode, choć nasycona jest błyszczącymi ozdobami, to równocześnie jest bardzo elegancka, estetyczna i przyjemna w odbiorze. Zasady rozgrywki są bardzo proste.

Zadaniem gracza w Jewel Explode jest wyszukiwanie co najmniej trzech takich samych kryształów i ustawianie ich w pionowych lub poziomych rzędach. Gdy uda się tego dokonać, ciąg identycznych znaków znika robiąc miejsce dla nowych elementów, a gracz otrzymuje punkty. Większa ilość dopasowanych symboli sprawia, że na planszy pojawiają się specjalne bonusowe kamienie szlachetne, które posiadają wyjątkowe właściwości, np. wywołują eksplozję lub usuwają wszystkie elementy w tym samym kolorze.

Każdy kolejny level to coraz trudniejsze wyzwania, polegające m.in. na zdobyciu wskazanej liczby punktów lub wyeliminowaniu z planszy wszystkich kamiennych bloków ukrytych pod kryształkami. Na wykonanie zadania gracz ma określoną ilość ruchów lub musi zdążyć w wyznaczonym limicie czasowym. Daj się skusić bogactwom gry Jewel Explode, wciągnij się w świetną zabawę i trenuj logiczne myślenie, całkiem za darmo na Game Planet.

Cechy Jewel Explode

- Gra logiczna typu „dopasuj 3”;

- Elegancka grafika pełna kosztowności;

- Wiele nowych, coraz trudniejszych wyzwań do przejścia;

- Wciągająca rozrywka dla każdego;

- Możliwość pokonywania własnych rekordów i zdobywania pucharów.