Ranking - gry Mahjong

Prezentujemy najpopularniejsze gry z kategorii Mahjong we wrześniu 2020. Jak powstaje ranking? Tworzą go sami internauci wybierając do gry określone tytuły. My sprawdzamy jakie gry są uruchamiane najczęściej, w jakie gracie najdłużej. Co miesiąc aktualizujemy wyniki i publikujemy nowy ranking. Jakie gry Mahjong są najlepsze? W rankingu znajdziesz opinie graczy!

1
1
Mahjong Deluxe

Mahjong Deluxe

Zagraj w grę Mahjong Deluxe.

2
3
Woodventure: Mahjong Connect

Woodventure: Mahjong Connect

Gra logiczna Woodventure: Mahjong Connect to dość swobodna wersja Mahjong, której tematyką są leśne stworzonka i natura. Zabawa polega na dopasowaniu do siebie dwóch identycznych kostek, które jednak nie są zbyt zasłonięte i można je połączyć paroma kreskami.

3
2
Mahjong Flowers

Mahjong Flowers

Gra logiczna Mahjong Flowers to kolejna wersja Mahjong'a, która wyróżnia się na tle innych bardzo spokojnym klimatem. To właśnie tutaj zrelaksujesz się po ciężkim dniu, słuchając delikatnej muzyki, obserwując spadające powoli płatki wiśniowych kwiatów i przy tym wszystkim wysilając umysł.

4
0
Mahjong Mania!

Mahjong Mania!

Gra logiczna Mahjong Mania! to najpopularniejsza chińska gra planszowa ćwicząca spostrzegawczość na maksymalnym poziomie! Wybierz jeden z trzech poziomów trudności i sprawdź jak sobie poradzisz!

5
2
Mahjong Master 2

Mahjong Master 2

Gra Mahjong Master 2 to wspaniała gra logiczna wywodząca się pierwotnie z Chin. Zadaniem gracza jest dopasowanie dwóch identycznych płytek, które następnie mogą zostać zdjęte z planszy. Tytuł ten zawiera wiele plansz o rosnącym poziomie trudności oraz ograniczenie czasowe! Tylko najlepsi zdołają ogarnąć te plansze w limicie czasowym na złoto! Powodzenia.

6
4
Kris Mahjong

Kris Mahjong

Kris Mahjong postawi przed Tobą wyzwania logiczne, które mogą wciągnąć Cię w niezwykły świat tej gry naprawdę na długo. Przekonaj się już teraz cop współcześnie ma do zaoferowania Mahjong. Ta gra z pewnością da Ci do myślenia i dostarczy wiele rozrywki w wolnych chwilach.

7
1
Letter Mahjong

Letter Mahjong

Zagraj w grę Letter Mahjong.

8
1
Triple Mahjong 2

Triple Mahjong 2

Zagraj w grę Triple Mahjong 2.

9
0
Mahjong Dimensions

Mahjong Dimensions

Poznaj świat gry Mahjong Dimensions.

10
2
Mahjong: Farm Style

Mahjong: Farm Style

Gra logiczna Mahjong: Farm Style to farmerska odmiana popularnej chińskiej gry w Mahjonga, polegająca na dopasowywaniu do siebie kostek z identycznymi symbolami, które w tym wypadku są powiązane z farmą. Prosta zabawa wymagająca spostrzegawczości.