Ranking - gry Sportowe

Prezentujemy najpopularniejsze gry z kategorii Sportowe we wrześniu 2020. Jak powstaje ranking? Tworzą go sami internauci wybierając do gry określone tytuły. My sprawdzamy jakie gry są uruchamiane najczęściej, w jakie gracie najdłużej. Co miesiąc aktualizujemy wyniki i publikujemy nowy ranking. Jakie gry Sportowe są najlepsze? W rankingu znajdziesz opinie graczy!

1
0
Skoki Narciarskie 2020

Skoki Narciarskie 2020

Skoki Narciarskie 2020 to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów skoków narciarskich oraz dla wszystkich tych, którzy przed laty zagrywali się w kultowe Deluxe Ski Jump. Jest to zręcznościówka, która pozwoli ci się poczuć jak Kamil Stoch lub - dawniej - Adam Małysz.

2
3
Tennis

Tennis

Przekonaj się, czy i ty masz szansę na karierę na kortach Wimbledonu! W „Tennis” nie potrzebujesz rakiety ani nawet piłeczki, by rozegrać serię pasjonujących pojedynków.

3
0
Penalty Challenge

Penalty Challenge

Poznaj świat gry Penalty Challenge.

4
0
Minigolf Master

Minigolf Master

Gra sportowa online Minigolf Master zabiera gracza na zielone łąki do gry w Golfa, gdzie liczy się tylko piłeczka i dołek. Niby to wszystko bardzo proste a jednak gdy tylko rozpoczniesz rozgrywkę to przekonasz się, że w praktyce Minigolf Master potrafi być wyzwaniem. Graj teraz na Game Planet!

5
3
Basketball Master

Basketball Master

Gra zręcznościowa Basketball Master to zabawa w koszykówkę z wykorzystaniem prostego kliknięcia! Tapuj piłkę w odpowiednim momencie, by trafiać do kosza i zdobywać punkty. Jak wiele punktów zdołasz uzyskać w Basketball Master zanim skończy się czas?

6
0
Goalkeeper Challenge

Goalkeeper Challenge

Zagraj w grę Goalkeeper Challenge.

7
0
Arcade Golf

Arcade Golf

Poznaj świat gry Arcade Golf.

8
1
Eight Ball

Eight Ball

Gra Eight Ball to po prostu bilard online. Uderzając kijem kolejne bile umieść wszystkie w łuzach, a na koniec zostaw czarną ósemkę. Jeżeli uda ci się to przed przeciwnikiem - wygrasz! Proste i zabawne.

9
1
Downhill Ski

Downhill Ski

Zagraj w grę Downhill Ski.

10
1
Hurdles

Hurdles

Poznaj świat gry Hurdles.