Ranking - gry Wieloosobowe

Prezentujemy najpopularniejsze gry z kategorii Wieloosobowe we wrześniu 2020. Jak powstaje ranking? Tworzą go sami internauci wybierając do gry określone tytuły. My sprawdzamy jakie gry są uruchamiane najczęściej, w jakie gracie najdłużej. Co miesiąc aktualizujemy wyniki i publikujemy nowy ranking. Jakie gry Wieloosobowe są najlepsze? W rankingu znajdziesz opinie graczy!

1
1
Ludo Legend

Ludo Legend

Tytuł Ludo Legend to nic innego jak typowa gra planszowa znana w Polsce pod nazwą "Chińczyk" - rozgrywka od 1 do 4 graczy przy jednym komputerze (można grać samotnie z komputerem) dla całej rodziny. Gracze kolejno rzucają kostką od czego zależna jest liczba ruchów pionka. Wygrywa pierwszy gracz, który dotrze wszystkimi pionkami do środka planszy. Proste i przyjemne. Miłej zabawy!

2
0
Backgammon

Backgammon

Jeśli nazwa backgammon nic ci nie mówi, nie przejmuj się. Ta gra w Polsce jest znana od dawna pod nazwą tryktrak. Czy teraz już wiesz, o czym mowa? Jeśli nie, to wciąż nic nie szkodzi. W kilku zdaniach przybliżmy ci zasady tryktraka, a następnie mamy nadzieję, że sam spróbujesz w niego zagrać!

3
0
Domino

Domino

Domino to gra znana od dawien dawna. Najstarszy zestaw do tej formy rozrywki odnaleziono w grobowcu Tutanchamona, egipskiego faraona, który rządził w latach 1333-1323 p.n.e. Oczywiście nie wyglądał dokładnie tak samo, jak kości, których używa się dzisiaj, ale bardzo je przypominał. To fascynujące, że po upływie ponad trzech tysiącleci domino wciąż potrafi wciągnąć jak... ruchome piaski!

4
3
Penalty Multiplayer

Penalty Multiplayer

Jeśli interesujesz się piłką nożną, zapewne zgodzisz się ze stwierdzeniem, że rzuty karne to zawsze jeden z najbardziej emocjonujących momentów każdego meczu. Pojedynki sam na sam między strzelcem a bramkarzem zawsze elektryzują kibiców. Jedni liczą, że napastnik odda pewny strzał, a drudzy, że broniący jakoś sobie poradzi i go wybroni. Czy strzelec - który zawsze ma przed sobą łatwiejsze zadanie niż bramkarz - zdoła strzelić? A czy ty zdołasz strzelić?

5
1
Darts Pro

Darts Pro

Darts to gra nazywana w Polsce dartem, dartami, rzutkami albo lotkami. Etymologia tych słów jest prawdopodobnie bardziej skomplikowana niż sama rozgrywka. Ta polega w zasadzie tylko na jednym - na rzucaniu tytułowymi dartami/rzutkami do tarczy zawieszonej na ścianie.

6
1
Tic Tac Toe

Tic Tac Toe

Tic Tac Toe to tytuł to tytuł, który nic ci nie mówi, ale wystarczy wspomnieć, że chodzi tak naprawdę o popularną zabawę w... kółko i krzyżyk! Okazuje się, że ten jeden z ulubionych sposobów na zabijanie nudy podczas zajęć szkolnych może być także świetną rozrywką w dorosłym życiu. Szczególnie, jeśli masz w pobliżu drugą żywą osobę, z którą możesz rozegrać kilka partyjek.

7
1
Rummy

Rummy

Rummy to gra liczbowo-losowa znana także pod nazwą Rummikub. Jednak Master Rummy to jej odmiana karciana. Po prostu zamiast klocków z liczbami w rozgrywce wykorzystywane są karty (takie same, jak do gry w pokera czy tysiąca).

8
0
Guess Who

Guess Who

Guess Who to popularna gra towarzyska, która w Polsce znana jest pod tytułem Zgadnij Kto To. Czy już wiecie, o czym mowa? Jeśli nie, to koniecznie zapoznajcie się z poniższym opisem i wypróbujcie ją sami. To prawdopodobnie jeden z najlepszych sposobów na spędzenie leniwego popołudnia albo wieczoru w domowym zaciszu.

9
0
Battleship War

Battleship War

Któż z nas nie grał za młodu - a może i za starszych lat - w statki? Chyba każdy zabijał w ten sposób czas na nudnych lekcjach czy podczas przerw w podstawówce czy w szkole średniej. Jak się okazuje, ta gra po latach wciąż sprawdza się świetnie jako "zabijacz czasu" czy jako pomysł na wspólne spędzenie czasu ze znajomymi.

10
0
Straight Four

Straight Four

Poznaj świat gry Straight Four