Nie widzisz gry? Zainstaluj i uruchom Adobe Flash Player.

Game Planet
Castle Defense -
2.88 / 5
Kliknij i graj:
Castle Defense

Ładowanie gry

O grze Castle Defense

Gra Castle Defense to zręcznościowa rozgrywka Tower Defense z elementami RPG. Potężny Mag broni swojego zamku przed hordami stworów fantasy. Pomóż mu przeprowadzić obronę! Ulepszaj swój zamek oraz umiejętności, bo wrogów będzie tylko więcej i więcej. Powodzenia!

O grze Castle Defense

Gra zręcznościowa Castle Defense to rozgrywka zachowana w klimacie fantasy, w której trzeba wykazać się prawdziwą wytrwałością, refleksem i celnością. Wciel się w rolę czarodzieja i pokonaj nadchodzące hordy wrogów. Zostań obrońcą swojego zamku w darmowej grze przeglądarkowej typu Tower Defense na Game Planet.

Gra zręcznościowa Castle Defense

Gdy ostatnia twierdza jest oblegana przez mrocznych najeźdźców, tylko najlepszy mag i jego tajemne moce mogą ją ocalić. Darmowa gra online Castle Defense łączy w sobie elementy RPG i zręcznościowej strzelanki. Rozgrywka polega na ostrzeliwaniu nadciągającej armii nieprzyjaciela składającej się między innymi z takich sił zła jak orkowie, gigantyczne nietoperze czy czarni magowie. Liczy się tutaj szybkość i celność oraz umiejętność rozporządzania złotem tak, by ulepszać najbardziej potrzebne atrybuty.

W grze Castle Defense wybraną przez gracza postać można doskonalić i wyposażać w coraz lepszy ekwipunek, aby jeszcze skuteczniej odpierać napór nieprzyjaciela. Samą wieżę obronną i otaczające ją mury także da się wzmocnić zdobywając tym samym specjalne ataki, takie jak fireball, lodowe błyskawice czy trujące pociski.

Po każdej fali ataku w Castle Defense gracz otrzymuje nagrodę w postaci złotych monet, większą ilość po wygranej rundzie i nieco mniejszą po porażce. Jeżeli więc nie uda się od razu pokonać przeciwników, nic straconego, po rozdaniu punktów umiejętności można spróbować ponownie z większą mocą. Zagraj teraz w przeglądarkową grę Castle Defense, całkiem za darmo, zostań legendarnym magiem i obrońcą bastionu.

Cechy Castle Defense

- Gra zręcznościowa typu Tower Defense;

- Wciągająca rozgrywka z elementami rozwoju postaci;

- Barwna grafika w stylu fantasy;

- Nowe umiejętności i atrybuty do zdobycia;

- Niezapomniane bitwy z coraz potężniejszymi przeciwnikami.