Nie widzisz gry? Zainstaluj i uruchom Adobe Flash Player.

Game Planet
Froggee -
0.00 / 5
Kliknij i graj:
Froggee

Ładowanie gry

O grze Froggee

Gra Froggee to zręcznościowa zabawa dla ludzi uwielbiających nabijać rekordy! Wystarczy skakać żabką w odpowiednich momentach poprzez kliknięcie myszką coraz wyżej i wyżej i wyżej... Im wyżej, tym lepiej. Przy okazji przydaje się zbieranie gwiazdek i much do nabijania jeszcze większych ilości punktów! Jednak pamiętaj - wystarczy jeden zły skok i Game Over. Więc skacz z rozwagą.

O grze Froggee

Gra zręcznościowa Froggee to niewątpliwie propozycja dla tych, którzy mierzą wysoko! Wczuj się w rolę małej żabki, skocz tam gdzie wzrok nie doskoczy, łap po drodze muchy i strzeż się czyhających na Ciebie niebezpieczeństw! Zagraj teraz, całkiem za darmo w grę przeglądarkową Froggee na Game Planet i przeskocz wszelkie rekordy!

Gra zręcznościowa Froggee

Życie małej żabki w wielkim świecie nie jest łatwe, musi się nieźle naskakać by zdobyć jakieś dobre jedzonko, unikając równocześnie wszystkich złowrogich stworzeń, u których sama trafiła do jadłospisu. Teraz masz szansę jej pomóc! Gra przeglądarkowa Froggee polega na przeskakiwaniu żabą z wysepki na wysepkę, coraz wyżej i wyżej. Miejsca, do których można się przyczepić są różnej wielkości, obracają się wokół własnej osi lub wędrują od jednego do drugiego końca planszy.

W Froggee podstawa to dobrze wycelować, by na nie trafić i nie spaść w dół, a w dodatku co jakiś czas przesiadują na nich groźne zwierzęta, takie jak krokodyle, przed którymi trzeba szybko zwiewać. Po drodze można się odbijać od ścian ekranu, ale tam też czyhają liczne niebezpieczeństwa, chociażby kolczaste pnącza czy kłujące jeże.

Podczas wspinaczki w grze Froggee, mała żabka ma szansę zbierać gwiazdki i łapać muszki, otrzymując tym samym dodatkowe punkty. Im wyżej uda się doskoczyć, tym mapa staje się coraz trudniejsza, zagrożenia są coraz częstsze, a do wysepek trudniej się dostać. Sprawdź swój refleks i skacz najwyżej jak się da, w grze przeglądarkowej Froggee, dostępnej za darmo na Game Planet.

Cechy gry Froggee

- Zaskakująco rozskakana gra zręcznościowa;

- Możliwość zdobywania wciąż nowych rekordów;

- Przyjemna dla oka, bajkowa grafika;

- Wciąż rosnący poziom trudności;

- Wciągająca rozgrywka i świetna zabawa dla każdego.