Nie widzisz gry? Zainstaluj i uruchom Adobe Flash Player.

Game Planet
Jump With Justin -
4.20 / 5
Kliknij i graj:
Jump With Justin

Ładowanie gry

Jump With Justin

4.20 / 5 (5 ocen)

O grze Jump With Justin

Gra Jump With Justin to tytuł o marzeniach - Bobry też mogą latać! I nikt im nie zabroni! Pomóż Justinowi w spełnieniu swoich marzeń - wystrzel się klawiszem SPACJĄ i steruj w lewo/prawo zbierając wszystkie znajdźki, aby dostać się jeszcze wyżej i wyżej i pobić rekord! Im wyżej wzlecisz, tym lepsza punktacja. Powodzenia.

Bobry to takie przyjemne stworzenia. Jednak jeśli wydawało ci się, że wszystkie z nich spędzają czas w wodzie, budując żeremie, tkwiłeś w błędzie. Okazuje się, że niektóre z nich marzą o tym, aby... latać. W grze Jump With Justin pomóż w spełnieniu tego marzenia Justinowi, który czeka tylko, aż wystrzelisz go w powietrze i pomożesz polecieć jak najwyżej.

Zasady gry Jump With Justin

Jump With Justin to gra niezwykle prosta w obsłudze, a zarazem niesamowicie wciągająca. Aby zacząć, wciskamy spację - w ten sposób pomagamy tytułowemu Justinowi wystrzelić się w powietrze. Później naszym zadaniem jest takie kierowanie tym pociesznym bobrem, aby unikać przeszkód i przeszkadzajek (takich jak zaostrzone pale czy ciężarki sprawiające, że nasz bohater zaczyna spadać szybciej), odbijać się, od czego tylko się da (mogą to być na przykład sprężyny), i zbierać jak najwięcej monet.

Za każdym razem staramy się osiągnąć jak najlepszy wynik - przede wszystkim dolecieć jak najwyżej (osiągnięta wysokość jest podawana na koniec, w metrach), ale także jak najbardziej się wzbogacić.

W zbieraniu monet jest większy sens niż mogłoby się zdawać. To dlatego, że w grze Jump With Justin jest dostępny sklep, w którym możemy kupić gadżety, które ułatwią nam osiągnięcie jeszcze lepszego wyniku. Może to być na przykład magnes, dzięki któremu będziemy przyciągać monety, czy balon, który pomoże nam się wznieść jeszcze wyżej. Jednak i bez tych przedmiotów można zalecieć naprawdę wysoko, bo wszystkie z nich są także rozmieszczane losowo w różnych miejscach na naszej trasie lotu (nie trzeba ich więc kupować).

Cechy gry Jump With Justin:

zręcznościówka, w której starasz się lecieć tak długo, jak tylko się da,

musisz uważać na różnego rodzaju przeszkadzajki,

kilka gadżetów, którymi możesz się wspomagać,

gra dostępna za darmo,

gra dostępna z poziomu przeglądarki internetowej.