Ranking - gry Zręcznościowe

Prezentujemy najpopularniejsze gry z kategorii Zręcznościowe we wrześniu 2020. Jak powstaje ranking? Tworzą go sami internauci wybierając do gry określone tytuły. My sprawdzamy jakie gry są uruchamiane najczęściej, w jakie gracie najdłużej. Co miesiąc aktualizujemy wyniki i publikujemy nowy ranking. Jakie gry Zręcznościowe są najlepsze? W rankingu znajdziesz opinie graczy!

1
0
Do Boju Wanda!

Do Boju Wanda!

Czy w ciągu tygodnia da się stworzyć wciągającą grę o ambitnej temtyce? Do Boju Wanda to dowód na to, że jak najbardziej. To prosta, ale emocjonująca i opatrzona śliczną grafiką zręcznościówka, która powstała w ramach 1920 Jam Bitwa Warszawska. Podczas tego tygodniowego wydarzenia stworzyła ją grupka niezależnych twórców: Magdalena Dziwisz, Katarzyna Klas, Barbara Okrasa oraz Wojciech Pietrowski.

2
1
Ocean Bubbles

Ocean Bubbles

Gra Ocean Bubbles pokazuje, że niewiele trzeba, by zrelaksować się przed komputerem. Okazuje się, że wystarczy... wyrzutnia oraz kolorowe bańki, które musimy ze sobą łączyć w zbiory składające się z co najmniej trzech jednakowych.

3
0
Za Liniami Wroga

Za Liniami Wroga

Wojna Polsko-Bolszewicka na froncie północnym przez długi czas była dla polaków konfliktem przegranych potyczek i rozbitych oddziałów. Lecz jednym z elementów jakie ostatecznie pozwoliły polakom odnieść zwycięstwo, była wysoka mobilizacja polskiej ludności – która świeżo po odzyskaniu niepodległości była gotowa tą niepodległość utrzymać.

4
0
Bubble Shooter

Bubble Shooter

Bubble Shooter to to gra w kulki a więc tytuł, obok którego naprawdę wiele osób nie jest w stanie przejść obojętnie. Czy również Ty dasz się skusić angażującej rozgrywce polegającej na dopasowywaniu do siebie trzech pasujących elementów?

5
1
Bubble Monster

Bubble Monster

Strzelaj kulkami i łącz kolory. Klasyczna gra, która nigdy się nie znudzi. 40 poziomów wspaniałej zabawy - tak w największym skrócie można opisać Bubble Monster. Zasady są łatwe i przejrzyste: strzelaj kolorowymi kulkami tak, żeby układać koło siebie, co najmniej trzy w takim samym kolorze. Gdy połączymy takie same kulki, wtedy znikają z planszy.

6
1
Outer Space Arkanoid

Outer Space Arkanoid

Outer Space Arkanoid jest niczym podróż w czasie. No, bo czym innym jest obcowanie z grą, która i wyglądem, i rozgrywką przypomina przebój z... 1986 roku? Jest to jednocześnie mocny argument przemawiający za poglądem, że niektóre tytuły się nie starzeją. Albo przynajmniej starzeją się o wiele lepiej od innych.

7
5
Zuma Ball

Zuma Ball

Uruchamiając grę Zuma Ball nie sposób zaprzeczyć teorii, że im gra prostsza, tym lepsza. To gra zręcznościowa, która odznacza się banalną mechaniką rozgrywki, a potrafi zatrzymać przed ekranem komputera naprawdę na długo. Na czym polega Zuma Ball?

8
0
Maya Bubbles

Maya Bubbles

Maya Bubbles a więc znowu te kulki. Zapewne wiele osób wprost nie może się doczekać nowego wyzwania jakie może im zaserwować gra w kulki stawiająca konkretną poprzeczkę wymagań dla naszej precyzji i celności naszych strzałów.

9
0
Classic Snake

Classic Snake

Classic Snake przywodzi wspomnienia już na pierwszy rzut oka. Któż z nas nie grał nigdy w popularnego węża?! Chyba każdy, kto w latach 90. wszedł w posiadanie telefonu komórkowego, przynajmniej raz uruchomił tę kultową grę.

10
0
1920

1920

Poznaj świat gry 1920.