Nie widzisz gry? Zainstaluj i uruchom Adobe Flash Player.

Game Planet
Zombies vs. Halloween -
3.00 / 5
Kliknij i graj:
Zombies vs. Halloween

Ładowanie gry

Zombies vs. Halloween

3.00 / 5 (1 ocen)

O grze Zombies vs. Halloween

Nieumarli nadchodzą! Na Dzikim Zachodzie! Podczas Halloween! Aaa! Gra zręcznościowa Zombies vs. Halloween pozwoli Ci jednak odeprzeć ten niecny atak w święto zmarłych i odegrać się na nieumarlakach. Łap za deskę, kowboju!

O grze Zombies vs. Halloween

Zombies vs. Halloween to niewątpliwie prawdziwa mieszanka wybuchowa. Bo jak inaczej opisać grę zręcznościową rozgrywającą się w świecie Dzikiego Zachodu, opanowanego apokalipsą zombie, w dodatku w trakcie mrocznego święta Halloween? Tutaj możesz się spodziewać naprawdę wszystkiego! Spróbuj własnych sił, jeśli starczy Ci odwagi, wciel się w kowboja i walcz z nieumarłymi w grze przeglądarkowej Zombies vs. Halloween, za darmo na Game Planet. Tylko nie zapomnij zabrać ze sobą dyni.

Gra zręcznościowa Zombies vs. Halloween

Dziki Zachód to nie przelewki, na każdym kroku czai się jakieś niebezpieczeństwo, a gdy do tego zanosi się na atak hordy żywych trupów, to zaczyna się robić naprawdę nieprzyjemnie. Jako jeden z najlepszych rewolwerowców jesteś ostatnią nadzieją dla bezbronnych ofiar apokalipsy. Głównym zadaniem w grze jest przemieszczanie się po rozległych stepach i walka z zombiakami przy pomocy niemal wszystkiego co może stanowić jakąkolwiek skuteczną broń. Do dyspozycji są deski z gwoździami, siekiery, pistolety, strzelby, dynamit, a nawet pancerna dynia. Po drodze napotyka się rozmaite postaci, które trzeba uchronić przed atakującymi ich nieumarłymi. W zamian za ratunek otrzymać można liczne przydatne nagrody oraz nowe możliwości w grze, np. własną zbrojownię, punkt wsparcia z nabojami i lekarstwami czy saloon, w którym najmuje się pomocników. W rolę zielonych przyjemniaczków wcielają się postacie typowe dla świata Dzikiego Zachodu, m.in. Indianie, zwykli farmerzy, pastorowie oraz damy. Każdy kolejny level jest coraz trudniejszy, a co jakiś czas przyjdzie Ci zmierzyć się z jednym z potężnych Bossów. Staw czoło wszystkim przeciwnikom, przyjmij wyzwanie i zagraj (niekoniecznie w samo południe) w darmową grę przeglądarkową Zombies vs. Halloween, na Game Planet.

Cechy Zombies vs. Halloween

- Gra zręcznościowa z elementami strzelanki;

- Możliwość ulepszania własnej postaci;

- Walka z wieloma przeciwnikami i potężnymi Bossami;

- Zabawna, komiksowa grafika;

- Niezapomniana zabawa w najbardziej oryginalnej grze w sieci.