Ranking - gry Farmerskie

Prezentujemy najpopularniejsze gry z kategorii Farmerskie we wrześniu 2020. Jak powstaje ranking? Tworzą go sami internauci wybierając do gry określone tytuły. My sprawdzamy jakie gry są uruchamiane najczęściej, w jakie gracie najdłużej. Co miesiąc aktualizujemy wyniki i publikujemy nowy ranking. Jakie gry Farmerskie są najlepsze? W rankingu znajdziesz opinie graczy!

1
0
Klondike NK

Klondike NK

Klondike to przeglądarkowa gra przygodowa typu MMO. Akcja rozgrywa się na surowych terenach Ameryki Północnej, Kanady i Alaski w czasach gorączki złota. Na te, trudne do życia tereny docierają jedynie najwięksi śmiałkowie i szaleńcy. Naszą motywacją jest nie tylko chęć wzbogacenia się, ale również odnalezienia ojca naszych znajomych. Zaginął on przed laty podczas ekspedycji na północ. Jesteś gotowy wejść do świata Indian, Eskimosów i ogromnej ilości złota?

2
0
Big Farm

Big Farm

Przeglądarkowa gra GoodGame Big Farm pozwala wcielić się w rolę młodego farmera, który odziedziczył po wujku George niewielkie gospodarstwo. Dzięki sumiennej pracy i biznesowym umiejętnością, chce zamienić je w sprawnie działające przedsiębiorstwo rolnicze.

3
0
Nanofarma

Nanofarma

Czeka na Was ekscytująca podróż wielkiego naukowca i wynalezienie eliksiru wiecznej młodości! Spotkacie ciekawych bohaterów, a może nawet zakochacie się!

4
0
Świat Marzeń

Świat Marzeń

W Świecie Marzeń wcielicie się farmera zarządzającego własnym gospodarstwem znajdującym się w niezwykłym świecie snów. Niestety nawet i w nim trzeba zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Będziecie ścinać drzewa, łupać kamienie, siać i zbierać plony, zrywać płatki ogromnych kwiatów, a także zbierać ogromne grzyby w stylu fioletowych muchomorów. Wytworzycie z nich pyszne potrawy i smakołyki oraz postawcie różnego rodzaju dekoracje oraz budynki, dzięki którym wasza farma będzie nie tylko ładniejsza, ale także wytworzy coraz bardziej smakowite produkty.

5
3
Wiejskie życie NK

Wiejskie życie NK

Gra Wiejskie Życie NK to farmerska przygoda pełna sielskich krajobrazów i relaksujących doznań. Zagraj teraz za darmo na Game Planet!

6
0
Gospodarstwo

Gospodarstwo

Poczuj się jak mieszkaniec dalekiej prowincji: załóż własne gospodarstwo, rób żniwa i opiekuj się zwierzętami gospodarskimi. Na początku gry otrzymasz zadanie wybudowania tylko stodoły, ale z czasem założysz rodzinę, będziesz mieć dzieci oraz zbudujesz dom i stajnie.

7
2
Farmerama

Farmerama

Farmerama to jedna z najpopularniejszych gier farmerskich na świecie. Jej premiera miała miejsce w 2009 roku, ale od tamtej pory nie straciła nic ze swojego uroku. Przeciwnie, jej autorzy (studio Bigpoint) cały czas wprowadzają w niej zmiany i nowinki, które nie pozwalają się nią znudzić.

8
1
Golden Valley

Golden Valley

Masz szansę na budowę perfekcyjnego miasta. Zbuduj duże fabryki i gospodarstwa, zabiezpiecz dobrobyt przez rozwój małego biznesu – restauracji, barów oraz sklepów, zapewnij szczęścia swoim ludziom za pomocą wielu dekoracji.

9
1
Wiejskie Życie

Wiejskie Życie

Gra farmerska Wiejskie Życie podbiła serca milionów graczy na całym świecie! Dołącz do nas, przeżyj swoją przygodę i zagraj za darmo na Game Planet.

10
3
My Little Farmies

My Little Farmies

My Little Farmies to przeglądarkowa gra strategiczna, w której wcielamy się w rolę farmera zarządzającego osadą. Pełne sielskiego klimatu gospodarstwo potrzebuje dobrego gospodarza, który uczyni je najwspanialszym na świecie. Możesz to uczynić hodując zwierzęta, uprawiając pola lub handlując towarami. Warto również utrzymywać dobre relacje z innymi farmerami - współpraca z nimi może się opłacić. Gotowy na wejście do średniowiecznego świata rolników?