Nie widzisz gry? Zainstaluj i uruchom Adobe Flash Player.

Game Planet
Fragoria -
4.53 / 5

Ładowanie gry

Fragoria

4.53 / 5 (75 ocen)

O grze Fragoria

Fragoria to kultowy przedstawiciel gatunku MMORPG, który od czasu swojej premiery zdobył już miliony fanów na całym świecie. Gra przypomina hack'n'slashe w stylu Sacred czy Diablo, pozwalając na bezpłatną zabawę z poziomu przeglądarki internetowej.

Przed wyruszeniem w drogę...

Fragoria rozpoczyna się od stworzenia postaci, którą będziemy kierować podczas całej rozgrywki. Do nas należy decyzja o tym, jakiej płci będzie nasz bohater(ka), jak będzie wyglądać i jakie będzie posiadać predyspozycje. Niedługo później trafiamy do fantastycznego świata, w którym otrzymujemy nasze pierwsze zadanie do wykonania. Zasady rządzące grą można zrozumieć w ciągu kilkunastu minut. Nawet początkujący gracze nie powinni mieć z nimi żadnych problemów.

Świecie, nadchodzę!

Fragoria polega w głównej mierze na wykonywaniu prostych questów, polegających przede wszystkim na pójściu z punktu A do punktu B, znalezieniu czegoś, pokonaniu hord potworów albo na wszystkim tym jednocześnie. Jednak różnorodność odwiedzanych przez nas miejsc (do tego bardzo ładnie zaprojektowanych i wykonanych przez grafików) oraz zróżnicowany poziom trudności poszczególnych zadań nie pozwalają popaść w monotonię. Przemierzając świat, możemy natknąć się także na innych graczy, których możemy na przykład prosić o pomoc w wykonaniu questa.

MMORPG jak się patrzy

We Fragorii czekają na nas setki, jeśli nie tysiące monstrów do pokonania. Z czasem stają się one coraz silniejsze, ale i my nieustannie się rozwijamy. Pozwalają nam na to zbierane punkty doświadczenia - zbierając je, możemy awansować postać na kolejne poziomy, wzmacniać ją i odblokowywać coraz to nowe umiejętności. Podczas wykonywania questów zdobywamy także coraz lepsze przedmioty, w tym broń oraz elementy pancerza. Fragoria ma wszystko to, co sprawia, że trudno się oderwać od takich gier, jak wspomniane Diablo.

Fragoria w skrócie:

  • MMORPG osadzone w barwnym świecie fantasy;
  • dziesiątki questów do wykonania;
  • setki, jeśli nie tysiące potworów do pokonania;
  • ciągły rozwój postaci (jej cech, umiejętności i ekwipunku);
  • możliwość zawierania znajomości i współpracy z innymi graczami.