Ranking - gry RPG

Prezentujemy najpopularniejsze gry z kategorii RPG we wrześniu 2020. Jak powstaje ranking? Tworzą go sami internauci wybierając do gry określone tytuły. My sprawdzamy jakie gry są uruchamiane najczęściej, w jakie gracie najdłużej. Co miesiąc aktualizujemy wyniki i publikujemy nowy ranking. Jakie gry RPG są najlepsze? W rankingu znajdziesz opinie graczy!

1
0
Awataria

Awataria

Tylko w Awatarii masz szansę zaprojektować swoją postać zgodnie ze swoimi preferencjami, urządzisz własne mieszkanie, wybierzesz miejsce pracy, a nawet będziesz mógł stworzyć związek.

2
0
Czołgi

Czołgi

Czołgi to strategiczna gra sieciowa, stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach militariów. Oferuje zupełnie inną formułę rozgrywki niż popularne World of Tanks, dzięki czemu może stanowić dla niej doskonałą alternatywę.

3
2
Łowcy Zombi

Łowcy Zombi

Gra Łowcy Zombi: Apokalipsa to darmowy tytuł RPG, w którym postapokaliptyczne pustkowia pełne zombie są miejscem akcji. Zagraj za darmo na Game Planet.

4
1
Wojna Tytanów

Wojna Tytanów

Wojna Tytanów (w oryginale - Clash of the Titans) to przeglądarkowa gra RPG stworzona z myślą o graczach, którzy z łezką w oku wspominają klasyczne reprezentantki tego gatunku. Nie tylko te z początków komputerowej epoki, ale te jeszcze wcześniejsze, papierowe.

5
1
Obrońcy Galaktyki

Obrońcy Galaktyki

Obrońcy Galaktyki to polska, bezpłatna gra przeglądarkowa (stworzona przez studio Playlink), w której udajemy się w dalekie regiony kosmosu, by je zbadać, a przy okazji stawić czoła kosmicznym piratom i tajemniczej rasie, która zagraża naszemu (czyli ludzi) istnieniu. Można w nią zagrać zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

6
2
League of Angels III

League of Angels III

Gra RPG League of Angels III (LOA3) jest najlepszą grą Fantasy na przeglądarkę! Wkrocz do Elysium już dzisiaj. Zagraj teraz za darmo na Game Planet!

7
0
Imperial Hero II

Imperial Hero II

Imperial Hero II to darmowa gra fantasy MMORPG z dużą swobodą, postępami i personalizacją graczy. Rozpocznij swoją wielką podróż w świecie Ayarr zaczynają skromnie jako poszukiwacz przygód z małej wioski.

8
1
Władca Smoków

Władca Smoków

Gra Władca Smoków to niesamowita produkcja RPG w świecie Fantasy. Sprawdź także inne gry przeglądarkowe i zostań na Game Planet na dłużej.

9
3
Świt Aniołów (Rise of Angels)

Świt Aniołów (Rise of Angels)

Gra MMO RPG Świt Aniołów (Rise of Angels) to rewolucja w grach przeglądarkowych, którą szybko pokochały miliony Graczy. Graj za darmo na Game Planet!

10
0
Seafight

Seafight

Zagraj teraz w MMO RPG Seafight. Podnieś flagę i walcz w sławnych bitwach morskich! Zanurz się w trzymające w napięciu przygody na pełnym morzu, morskie bitwy i tęsknotę za niekończącą się wolnością, sławą i bogactwem.