Nie widzisz gry? Zainstaluj i uruchom Adobe Flash Player.

Game Planet
Ski Jump Mania 3 -
3.76 / 5

Ładowanie gry

Ski Jump Mania 3

3.76 / 5 (42 ocen)

O grze Ski Jump Mania 3

Skoki narciarskie to dyscyplina sportu ciesząca się u nas ogromną popularnością. Dzięki Ski Jump Mania 3 możesz doświadczyć emocji jakie towarzyszą skoczkowi gdy siada na belce. Tutaj liczą się dosłownie ułamki sekund i lekko spóźnione wybicie czy też niewłaściwa pozycja w locie mogą sprawić, że nasz wynik będzie daleki od oczekiwanego.

W Ski Jump Mania 3 zaczynasz od podstaw

Zanim jednak w Ski Jump Mania 3 przychodzi pora na ten najważniejszy w karierze skok trzeba najpierw odpowiednio wytrenować skoczka aby zwiększyć jego szansę na sukces. Dzięki temu z czasem będziemy coraz lepiej wychodzić z progu, nauczymy się tego jaką pozycję przyjmować w czasie lotu aby odpowiednio wykorzystać wiatr a także opanujemy do perfekcji wszelkie niuanse lądowania.

W Ski Jump Mania 3 dążymy do ideału

Musimy pamiętać o tym, że idealny skok składa się z kilku kluczowych elementów i nie opanujemy ich perfekcji z dnia na dzień. W Ski Jump Mania 3 w wyniku odpowiedniego treningu z czasem zaczniemy skakać coraz dalej i lepiej. W końcu przyjdzie czzas na kolejne rekordy skoczni i zwycięstwa w zawodach. Krok po kroku będziemy zmierzać do wygrania Pucharu Świata.