Ranking - gry Zręcznościowe

Prezentujemy najpopularniejsze gry z kategorii Zręcznościowe we wrześniu 2020. Jak powstaje ranking? Tworzą go sami internauci wybierając do gry określone tytuły. My sprawdzamy jakie gry są uruchamiane najczęściej, w jakie gracie najdłużej. Co miesiąc aktualizujemy wyniki i publikujemy nowy ranking. Jakie gry Zręcznościowe są najlepsze? W rankingu znajdziesz opinie graczy!

1
0
Wild Hunt

Wild Hunt

Gra Wild Hunt to najlepszy Symulator Myślistwa Online. Dzikie zwierzęta nie mają szans! Wpadnij do nas na polowanie z Game Planet.

2
0
Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale

Absolutny przebój, który podbił serca milionów graczy na całym świecie, najpierw w wersji na pecety i konsole, a później także w wydaniu mobilnym, skierowanym na urządzenia z Androidem i iOS-em. To niesamowicie emocjonująca sieciowa strzelanka, od której po prostu nie można się oderwać.

3
0
Dark Orbit

Dark Orbit

Dark Orbit Reloaded to przeglądarkowa strzelanka MMO w wykonaniu studia BigPoint, którą należy uznać za pozycję wręcz obowiązkową dla wszystkich miłośników klimatów science fiction. Przyłącz się do ogromnej batalii o władanie nad galaktyką, wcielając się w jednego z kosmicznych pilotów.

4
1
Let's hunt

Let's hunt

Let's Hunt to prawdopodobnie najpopularniejsza symulacja polowania w internecie. Gra bardzo szybko zdobyła serca miłośników myślistwa, choć tak naprawdę może się przy niej doskonale bawić tak naprawdę każdy. Wystarczy przeglądarka internetowa, dostęp do sieci i trochę wolnego czasu. No dobrze... dużo wolnego czasu.

5
1
World of Tanks

World of Tanks

World of Tanks to kultowy tytuł gry MMO. W trakcie rozgrywki, bohater wciela się w rolę generała oraz kierowcy czołgu, a jego podstawowym zadaniem jest wyjechać jako zwycięstwa z przepełnionego kurzem pola bitwy. Mnogość dostępnych taktyk, różnorodnych map i ogromna ilość historycznych pojazdów, przyciągnęły już blisko 200 milionów graczy z całego świata!

6
0
Bitwa Warszawska 1920

Bitwa Warszawska 1920

Poznaj świat gry Bitwa Warszawska 1920.

7
0
Fala Bolszewicka

Fala Bolszewicka

W grze wcielasz się w polskiego żołnierza broniącego Warszawy podczas Bitwy Warszawskiej 15 sierpnia 1920 roku. Twoim zadaniem jest powstrzymać nacierające fale Bolszewików przed sforsowaniem okopów na przedpolach Warszawy.

8
0
Bitwa Warszawska 1920

Bitwa Warszawska 1920

Poznaj świat gry Bitwa Warszawska 1920.

9
0
1920 GAME JAM

1920 GAME JAM

Poznaj świat gry 1920 GAME JAM.

10
6
Cuisine Royale

Cuisine Royale

Gra Cuisine Royale to zwariowana strzelanina w trybie Battle Royale. Może zostać tylko jeden! Pobierz Cuisine Royale na Game Planet i graj za darmo!