15 lip 19 19:28

Farmerama: Event "Wielkie łowy"

Nowa przygoda w grze farmerskiej Farmerama - rozpoczął się Event Wielkie Łowy. Zagraj za darmo na Game Planet w najlepsze gry przeglądarkowe!

PRZYGODA: WIELKIE ŁOWY

Zagraj teraz w grę farmerską Farmerama i weź udział w nowej przygodzie "Wielkie Łowy". Inspektor Myszeau jest na tropie zuchwałych szopów, które rozkradają farmę. Czy uda mu się je powstrzymać? Zagraj teraz i sprawdź! Event "Wielkie Łowy" potrwa do 23.07.2019. Nie przegap!

Gra farmerska Farmerama to codzienna przygoda!

Przeglądarkowa gra farmerska Farmerama jest jedną z najpopularniejszych produkcji w swoim gatunku. Rozgrywka zaczyna się skromnie, jak to przeważnie bywa, od małego pola, paru budowli i kilku roślin. Z czasem jednak farma przeradza się w ogromną posiadłość pełną najróżniejszych atrakcji w postaci mini-gier, przygód i osiągnięć do zdobycia. Najlepiej bawić się ze znajomymi w trybie Multiplayer, więc zaproś przyjaciół i wspólnie rozpocznijcie nowe, sielskie życie w grze farmerskiej Farmerama.

Event "Wielkie Łowy" w Farmeramie

Inspektor Myszeau już jest na tropie sprytnych szopów, które rozkradają farmę. Żaden się nie ukryje! Jednak potrzeba będzie trochę sprytu i spostrzegawczości, by odnaleźć wszystkie łupy. Trzeba sadzić mimozę, by zbierać Łupy, Sadzę oraz tworzyć specjalne narzędzia detektywistyczne. W sumie rozgrywka odbywać się będzie na aż 12 lokacjach z czego cztery są zupełnie nowe: Piekarnia Piekarskiego, Romantyczna kolacja, Spotkanie przy grillu i Świątynia Drzwi. Na najlepszych czekają specjalne nagrody eventowe! Zagraj już teraz i weź udział w Wielkich Łowach.

Farmerama - Screenshot: Wielkie Łowy i Lista Nagród (995x599)
Farmerama - Screenshot: Wielkie Łowy i Lista Nagród (995x599) źródło: Dostawca

Game Planet: Najlepsze gry przeglądarkowe za darmo

Najpopularniejsze gry na przeglądarkę znajdziesz na stronie internetowej Game Planet. Najnowsze gry fabularne RPG pełne przygód, sielskie przygody w grach farmerskich, zabawy wymagające myślenia w grach logicznych, wiele emocji w grach sportowych, albo różnorodność rozgrywki w Grach Online na szybko. Darmowe gry dla każdego! Game Planet: wstąp na chwilę, zostaniesz z nami na dłużej!