11 lip 19 16:56

Goodgame Empire: Darmowy Pakiet Startowy

Władaj własnym, średniowiecznym królestwem w grze strategicznej Goodgame Empire. Walcz, podbijaj i zwyciężaj! Zagraj teraz za darmo na Game Planet!

DARMOWY PAKIET STARTOWY

Zarejestruj się i zagraj teraz w darmową grę strategiczną Goodgame Empire, aby otrzymać darmowy Pakiet Startowy dla nowych użytkowników; w skład którego wchodzą specjalne budowle: Fontanna Obfitości oraz dwuczęściowy Łuk Triumfalny. Promocja potrwa do 31.07.2019. Nie przegap, zagraj teraz!

Gra strategiczna online Goodgame Empire

Darmowa gra strategiczna MMORTS Goodgame Empire to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych jakie powstały. Poszerzanie własnego królestwa rozpoczyna się od rozbudowy skromnej wioski, która jest bardzo podatna na najazdy przeciwnika. Z czasem jednak, przy odpowiednim zarządzaniu i taktyce, zamieni się ona w prawdziwą, średniowieczną fortecę i siedzibę godną królów. Cała rozgrywka toczy się w trybie MMO, więc nieustanne walki z innymi o władze i wpływy to stały element rozgrywki. Zagraj teraz i zasiądź na tronie własnego królestwa w grze strategicznej Goodgame Empire!

Darmowy Pakiet Startowy w Goodgame Empire

Specjalnie dla nowych graczy w Goodgame Empire przygotowaliśmy niespodziankę - darmowy Pakiet Startowy o wartości 60 złotych! Tylko teraz rejestrując się do gry można otrzymać darmowy bonus powitalny, w skład którego wchodzą specjalne budowle: dwuczęściowy Łuk Triumfalny oraz Fontannę Obfitości! Obie budowle generują dodatkowe bonusy podczas rozgrywki i będą wyglądać imponująco w każdym Królestwie!

Goodgame Empire - Grafika: Łuk Triumfalny i Fontanna Obfitości
Goodgame Empire - Grafika: Łuk Triumfalny i Fontanna Obfitości źródło: Dostawca

Promocja na darmowy Pakiet Startowy w grze strategicznej Goodgame Empire potrwa do 31.07.2019. Nie zwlekaj, zarejestruj się i zagraj już dzisiaj biorąc pod władanie własne Królestwo!

Game Planet: Najlepsze gry przeglądarkowe za darmo!

Najlepsze gry na przeglądarkę znajdziesz na Game Planet! Najfajniejsze gry, najnowsze produkcje, najpopularniejsze tytuły, które zdobyły w Polsce niezwykłą popularność - wszystko znajdziesz na naszej stronie stworzonej przez Graczy dla Graczy. Gry z każdego gatunku czekają na odkrycie - fantastyczne krainy w grach RPG, moc emocji w grach sportowych, pełne akcji gry zręcznościowe oraz wymagające wytężenia umysłu gry logiczne. Szukasz czegoś na szybko podczas jazdy autobusem? Nic straconego, to także znajdziesz u nas - najfajniejsze gry do pogrania na krótkie chwile, setki tytułów i najlepszych produkcji stworzonych do uprzyjemnienia monotonnych podróży środkami komunikacji miejskiej! Game Planet: wstąp na chwilę, zostaniesz z nami na dłużej!