30 paź 19 15:33

Halloween w Łowcach Zombi i Obrońcach Galaktyki

Już 1 listopada mrok nadciągnie do świata Łowców Zombi i Obrońców Galaktyki. Wtedy bowiem rozpoczyna się Turniej Upiorów, który jest idealną okazją do tego aby uczcić Halloween a do tego zdobyć atrakcyjne nagrody.

Łowcy Zombi

Walcz o przetrwanie w świecie pełnym zombi.

Jednak nagrodzeni zostaną jedynie najlepsi, którzy będą mieli odwagę zmierzyć z potworami rodem z sennych koszmarów. Jeśli zatracisz nadzieję już po Tobie gdyż wilkołaki, wampiry i duchy nie mają litości dla słabych. Sięgnij po swoją najlepszą broń i ruszaj do walki o przetrwanie i chwałę.

Masz dwa tygodnie na to aby zbierać punkty wykonując zadania, które będą wystawiały na próbę Twoje umiejętności oraz wytrwałość.

Dokładnie 14 listopada 2019 o 23:59:59 czas rywalizacji się zakończy i poznamy zwycięzców, czy uda Ci znaleźć w TOP 10 najlepszych graczy a może nawet zawalczysz o specjalną nagrodę dla zwycięzcy i wiele dodatkowych nagród wirtualnych?

Obrońcy Galaktyki

Rozpocznij niezwykłą przygodę w świecie przyszłości.

Ruszaj do walki i pokonaj wszelkie przeciwności jakie staną Ci na drodze! Jeśli zdecydujesz się podjąć wyzwanie czeka na Ciebie gratisowy kod na monety.

Jeśli po rejestracji w zakładce MONETY wpiszesz specjalny kod KOSZMAR to Twoje konto zasili dokładnie 300 monet mogących być cennym wsparciem w rozwoju swojej postaci.