31 maja 19 20:15

ManagerZone: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata 2019 rozpoczęte!

Manager sportowy ManagerZone: Piłka Nożna zaprasza wszystkich graczy na Mistrzostwa Świata Piłki Nożnej 2019! Zagraj za darmo na Game Planet!

28 maja wystartowały XVI Mistrzostwa Świata w piłce nożnej ManagerZone. Po raz 15-ty uczestniczyć będzie w nich reprezentacja Polski. Dla naszych Orłów będzie to kolejne okazja do potwierdzenia przynależności do światowej czołówki, którzy od trzech lat nie schodzą z podium mundialu. W 2018 roku wygrywając ze Szwajcarią 3:1 sięgnęli po brązowy medal, natomiast największe sukcesy to lata 2016 i 2017. Pokonując odpowiednio 1:0 Rumunię i 4:2 z Włochamy cieszyliśmy się ze złotych medali. Selekcjonerem naszej kadry był wówczas aimar79.  

ManagerZone: Piłka Nożna - Screenshot: Zwycięzcy Mistrzostw
ManagerZone: Piłka Nożna - Screenshot: Zwycięzcy Mistrzostw źródło: Dostawca

Tegoroczne drogę do mundialu reprezentacja Polski dowodzona przez gram_pl rozpoczęła od eliminacji. Rywalami były zespoły Malty, Kostaryki, Irlandii i Izraela. 30 kwietnia w pierwszym meczu pojechała na Maltę i bez większych problemów ograła gospodarzy 5:0 (cztery trafienia Aleksandra Penca). W drugiej kolejce na stadionie narodowym pojawiła się reprezentacja Kostaryki i wyjechała z bagażem siedmiu bramek (hatrik Radosława Brytki). Decydujący o awansie mecz nasze Orły zagrały w Irlandii. Niesiona dopingiem rodaków rozbiła gospodarzy 5:1 i przypieczętowała awans na mundial. Strzeleckim instynktem ponownie popisał się Aleksander Penc trafiając trzykrotnie do bramki. Na zakończenie eliminacji gościliśmy Izrael, który potrzebował wygranej do awansu. Mimo ambitnej gry nie podołał zadaniu i uległ 2:1, dzięki czemu obok Polski na Mistrzostwa Świata pojedzie Irlandia.

Wyniki meczów eliminacji reprezentacji Polski:

Malta – Polska 0:5

Polska – Kostaryka 7:0

Irlandia – Polska 1:5

Polska – Izrael 2:1

Losowanie grup finałowego turnieju odbyło się 15-go maja a los przydzielił nam zespoły Ekwadoru, Holandii i Austrii. Są to odpowiednio 18, 20 i 36-ta drużyna rankingu. Polska aktualnie zajmuje 4 pozycje w świecie ManagerZone co bez wątpienia czyni ją faworytem tej grup i inne rozstrzygnięcie niż awans będzie przyjęte jako porażka.

Grupy XVI Mistrzostw Świata:

ManagerZone: Piłka Nożna - Screenshot: Grupy XVI Mistrzostw Świata
ManagerZone: Piłka Nożna - Screenshot: Grupy XVI Mistrzostw Świata źródło: Dostawca

MISTRZOSTWA ŚWIATA PIŁKI NOŻNEJ 2019

Zagraj teraz w manager sportowy ManagerZone: Piłka Nożna za darmo! Dołącz do jednej z największych sieciowych społeczności piłki nożnej i sprawdź swoje umiejętności zarządzania, strategię oraz taktykę.

Terminarz spotkań:

28.05 Ekwador – Polska

01.06 Polska - Austria

04.06 Holandia - Polska

1/8 finału – 15.06

1/4 finału – 18.06

1/2 finału – 22.06

FINAŁ – 25.06

Wszystkie mecze reprezentacji Polski oraz cały mundial można śledzić na stronie ManagerZone poświęconej najważniejszej imprezie 2019 roku.

Zapraszamy do kibicowania za Naszych Orłów!

Game Planet: Najlepsze gry na przeglądarkę za darmo

Na stronie Game Planet znajdziesz najnowsze, najfajniejsze i najpopularniejsze gry sportowe online za darmo. Zagraj już teraz za darmo w nasze gry przeglądarkowe i poprowadź swój klub piłkarski, drużynę hokejową, albo zawodników żużlowych. Zawsze też możesz wybrać się wędkowanie albo polowanie online. Zapraszamy na Game Planet: wstąp na chwilę, zostaniesz z nami na dłużej!