31 maja 19 15:26

Na Ryby: Mistrzostwa weekendowe nad jeziorem Volta

Najlepsza gra wędkarska online Na Ryby zaprasza na weekendowe mistrzostwa nad jeziorem Volta. Graj za darmo, złów i wygrywaj nagrody na Game Planet!

MISTRZOSTWA WEEKENDOWE

Wybierz się w podróż nad Jezioro Wolta (południowa Afryka) w najlepszej grze wędkarskiej online Na Ryby. Dokładnie 01-02.06.2019 odbędą się mistrzostwa weekendowe, gdzie najlepsi zostaną nagrodzeni. Weź udział w konkursie!

Na Ryby to największa gra wędkarska online, która zawładnęła sercami milionów Polaków uwielbiających odprężyć się przy komputerze podczas machania wirtualną wędką. Ponad sto łowisk rozmieszczonych na całym świecie, setki najróżniejszych ryb do złowienia, oraz najróżniejszy sprzęt wędkarski do łowiectwa spinningowego, morskiego i spławikowego. Rywalizacja jednak nie ogranicza się do naszego kraju i biorą w niej udział gracze online z całego świata!

Mistrzostwa weekendowe w grze online Na Ryby odbędą się w dniach 01-02.06.2019 nad Jeziorem Wolta w południowej Afryce. To jeden z największych, sztucznych zbiorników wodnych o powierzchni prawie 8502 kilometrów kwadratowych. Jezioro powstało w 1965 roku, kiedy to została ukończona zapora wodna Akosombo. To przedsięwzięcie wymagało przesiedlenia aż 78.000 osób! Weź udział w mistrzostwach weekendowych nad tym niesamowitym jeziorem i wywalcz swoje miejsce w rankingu najlepszych graczy zdobywając wspaniałe nagrody w grze wędkarskiej Na Ryby.

Zagraj za darmo na Game Planet w Na Ryby i inne najlepsze gry sportowe - piłka nożna, hokej, myślistwo, wędkowanie online - wszystko to możesz robić nie ruszając się z domu, gdy pogoda nie dopisuje. Zagraj w najpopularniejsze, najfajniejsze, najnowsze gry na przeglądarkę za darmo! Game Planet: wstąp na chwilę, zostaniesz z nami na dłużej!