11 lip 19 14:03

Na Ryby: Pakiet startowy za darmo

Wybierz się Na Ryby w najlepszej grze wędkarskiej online i zdobądź wyjątkowy Pakiet Startowy za darmo. Graj za darmo na Game Planet.

DARMOWY PAKIET STARTOWY

Tylko teraz dostępny jest darmowy pakiet startowy dla wszystkich nowych graczy w wędkarskiej grze online Na Ryby. Pakiet Startowy o wartości 150 złotych zawiera między innymi dodatkowe 50000 Monet, pakiet zanęt, przepustki na wybrane łowiska oraz zestaw losowych Magazynów. Promocja na Pakiet Startowy trwa do 31.07.2019. Nie zwlekaj, zagraj już dzisiaj!

Na Ryby: Wędkowanie online za darmo dla każdego!

Najlepsza gra wędkarska za darmo zaprasza na wędkowanie online! Gra Na Ryby podbiła już serca milionów wędkarzy na całym świecie, także w Polsce! W Na Ryby znajduje się prawie 100 realistycznie odwzorowanych łowisk rozlokowanych na całej Ziemi, oraz ponad 500 najróżniejszych gatunków ryb - karpie, szczupaki, sumy, liny, leszcze i węgorze; aż po bardziej egzotyczne gatunki jak żarłacze tygrysie. Emocji nie zabraknie dla żadnego, szanującego się wędkarza! Regularne konkursy z nagrodami, rankingi, Mistrzostwa Weekendowe i eventy otwarcia nowego łowiska to stałe atrakcje dla wszystkich graczy pragnących odrobiny rywalizacji. Nie zwlekaj, zagraj już dzisiaj i dołącz do największej, wędkarskiej społeczności online!

Bonus Na Ryby: Darmowy Pakiet Startowy o wartości 150 złotych

Gra wędkarska Na Ryby zaprasza wszystkich nowych wędkarzy, którzy właśnie chcieliby spróbować swoich sił na wirtualnych łowiskach. Tylko teraz dostępny jest darmowy Pakiet Startowy o wartości 150 złotych, w skład którego wchodzi:

- 50.000 Złotych Monet

- 6x Specjalna zanęta na największe ryby

- 6x Bonus do siły

- Licencja Fiord na 3 dni 

- Licencja Kraina Jesiotrów na 3 dni 

- Licencja Bezkres Oceanu na 3 dni 

- Licencja Zimowe Jeziorko na 3 dni 

- Licencja Morze Śródziemne na 3 dni

- 4x Losowe Magazyny

Ten wspaniały Pakiet Startowy może być Twój! Zagraj teraz w grę wędkarską online Na Ryby na stronie Game Planet, zarejestruj się i ciesz wędkarską sielanką z ekranu komputera. Promocja jest ważna tylko do 31.07.2019. Nie zwlekaj, zagraj już teraz!

Game Planet: Najlepsze gry online za darmo!

Szukasz więcej emocji? Fantastycznych światów do zwiedzania? Sportowych rozgrywek albo farmerskiej przygody? Wstąp na Game Planet! Znajdziesz u nas najfajniejsze gry online za darmo! Najnowsze produkcje, najpopularniejsze gatunki, najlepsze gry online, a wszystko to na jednej stronie internetowej stworzonej przez Graczy - dla Graczy. Game Planet: wstąp na chwilę, zostaniesz z nami na dłużej!