24 kwi 19 15:00

Nowa epidemia! Łowcy Zombi startuje z nowym serwerem

Gra MMORPG Łowcy Zombi: Apokalipsa startuje z nowym serwerem! Z tej okazji przygotowano specjalną promocję. Zagraj za darmo na Game Planet!

NOWY SERWER I BONUS STARTOWY

Przeżyj od nowa apokalipsę zombi na Game Planet! Zagraj teraz w MMORPG Łowcy Zombi: Apokalipsa na nowym serwerze i zafunduj sobie lepszy start aktywując specjalny bonus startowy - 300 Monet Gratis! Zaloguj się do gry i wpisz hasło START w formularzu dostępnym z sekcji Monety. Nie zwlekaj, promocja ważna tylko do 31.05.2019.

Darmowa gra online Łowcy Zombi: Apokalipsa to postapokaliptyczna rozgrywka z pogranicza gatunków RPG i MMO. Na świecie opanowanym przez tajemniczy wirus hordy nieumarłych Zombi władają pozostałościami dawnej cywilizacji. Wśród ocalałych szerzy się szaleństwo, gangi, kulty śmierci, bandytyzm i walka o przetrwanie, a nade wszystkim czuwa złowroga korporacja pragnąca przejąć kontrolę nad resztkami świata. Zagraj teraz w MMORPG Łowcy Zombi: Apokalipsa - zostań Łowcą i rób co konieczne, by przetrwać w nowym świecie, który nie zna litości.

NOWY SERWER TO NOWY POCZĄTEK

Świeży start na nowym świecie gry jest teraz możliwy wraz z otwarciem nowego serwera Łowcy Zombi. Świat "S2" wystartował i przyciąga wszystkich przepełnionych odwagą wojowników do rywalizacji!

ZOSTAŃ ŁOWCĄ W POSTAPOKALIPTYCZNYM ŚWIECIE!

Infekcja zamieniająca ludzi w nieumarłych gwałtownie się z rozprzestrzenia, a w raz z nią szerzy się chaos i zniszczenie. Stwórz swoją postać jako jeden z pierwszych śmiałków i zdobywaj cenne trofea podczas rywalizacji. Dołącz do grupy Łowców i powstrzymaj wirus.

ZARYS ŚWIATA W MMORPG ŁOWCY ZOMBI: APOKALIPSA

Przeżyj ekscytującą przygodę w darmowej grze RPG Łowcy Zombi, gdzie czekają na ciebie hordy nieumarłych do pokonania: wybuch epidemii zombi to czas bezwzględnej walki o przetrwanie. Część ludzi oszalało i zamieniło się w krwiożercze potwory, reszta stara się przetrwać grupując się w brutalnych gangach, które dzielą między sobie okupowane części miast. Zmierz się z niebezpieczeństwem i pokonaj najbardziej niebezpieczne zmutowane stworzenia, by odkryć potężny arsenał broni. Powstrzymaj plany niegodziwej korporacji SIRUS, która wykorzystuje wirus do swoich celów!

BONUS STARTOWY ZA DARMO, TYLKO TERAZ!

Do każdego konta założonego do 31 maja, twórcy gry przygotowali ekskluzywny kod na start w postaci 300 Monet gratis! Wystarczy, że wejdziesz do gry i wpiszesz START w formularzu dostępnym w sekcji MONETY.

PC, MOBILE I TABLET W JEDNYM STALI DOMU

Gra jest dostępna na przeglądarki internetowe, a jej responsywny design pozwala na zabawę zarówno na komputerach PC, jak i urządzeniach mobilnych (smartfon oraz tablet). Zostań jednym z Łowców i walcz z hordami zombi wspólnie z innymi uczestnikami rozgrywki.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE PLAYLINK

Nowy serwer oznacza jeszcze jedno - większe szanse w konkursie z nagrodami Playlink! Można wygrać fantastyczne nagrody rzeczowe. Sprawdź teraz, zostań Łowcą i zgarnij coś dla siebie! Serwer dopiero wystartował, jednak konkurs niebawem się zakończy. Nie ma więc na co zwlekać, zagraj i wygraj. Powodzenia!

GRAJ TERAZ W RPG ŁOWCY ZOMBI: APOKALIPSA ZA DARMO NA GAME PLANET!

...jednak nie samą postapokalipsą człowiek żyje (jak na ironię). Gry farmerskie to sielska przygoda po stresującym dniu, a gry strategiczne pozwolą wytężyć zmysł taktyczny. Szukasz więcej? Zapraszamy! Graj za darmo na Game Planet w najlepsze gry online! Wstąp na chwilę, zostaniesz z nami na dłużej!