Nie widzisz gry? Zainstaluj i uruchom Adobe Flash Player.

Game Planet
Skoki Narciarskie 2020 - pozycja obowiązkowa dla fanów tej dyscypliny sportu -
0.00 / 5

Ładowanie gry

Skoki Narciarskie 2020 - pozycja obowiązkowa dla fanów tej dyscypliny sportu

0.00 / 5 (0 ocen)

O grze Skoki Narciarskie 2020 - pozycja obowiązkowa dla fanów tej dyscypliny sportu

Sezon narciarski trwa już w najlepsze. Skoczkowie narciarscy z Dawidem Kubackim na czele przyciągają przed ekrany telewizorów miliony Polaków. Podczas kolejnych konkursów aż chciałoby się być pod skocznią i skandować: "Polska! Polska!". Na szczęście nie trzeba wydawać setek (a nawet tysięcy) złotych, aby się tam znaleźć. Jest prosty i darmowy sposób na to, by znaleźć się... na skoczni!

Mowa o grze zatytułowanej Skoki Narciarskie 2020, w którą od niedawna można grać zupełnie za darmo w serwisie Game Planet. Aby ją uruchomić, wystarczy posiadać komputer z zainstalowaną przeglądarką internetową i stałym dostępem do sieci - to wszystko. Nie musisz mieć także specjalnych umiejętności. Wszystkiego, co niezbędne, by w nią grać, nauczysz się w ciągu paru chwili.

Gra praktycznie dla każdego

To przede wszystkim zasługa prostego sterowania. Podczas rozgrywki w Skoki Narciarskie 2020 wykorzystujesz tak naprawdę tylko trzy klawisze: strzałkę w lewo, strzałkę w prawo oraz spację. To wystarczy, by odepchnąć się od belki, wyjść z progu, ustawić się podczas lotu oraz wylądować. Oczywiście, jeśli chcesz oddawać dalekie skoki i zdobywać najwyższe noty u sędziów, będziesz potrzebował sporo praktyki, ale dobra zabawa zaczyna się już od pierwszego skoku. Nieważne, czy wylądujesz za czerwoną linią, czy przewrócisz się podczas lądowania - rozgrywka w Skokach Narciarskich 2020 wciąga i daje mnóstwo frajdy.

Od Zakopanego aż po Innsbruck

Skoki Narciarskie 2020 pozwalają nam poskakać w sumie na pięciu skoczniach doskonale znanych wszystkim fanom tej dyscypliny sportu. Pierwsze dwie pozycje na liście zajmują Zakopane oraz Wisła. To optymalne miejsca dla początkujących skoczków. Kolejne obiekty są już większe i bardziej wymagające. Są to Planica w Słowenii, Oberstdorf w Niemczech oraz Innsbruck w Austrii. Poszczególne skocznie wyraźnie się od siebie różnią, więc zanim zaczniesz oddawać świetne skoki na każdej z nich, będziesz potrzebował co najmniej kilkudziesięciu prób.

Poćwicz, zanim pojedziesz na turniej

Na szczęście autorzy Skoków Narciarskich 2020 przygotowali tryb treningu, w którym możemy poćwiczyć skakanie na dowolnej skoczni. Warto to zrobić, zanim włączycie opcję turniejową, podczas której będzie wam dane oddać po dwa skoki na każdym obiekcie, a na sam koniec zobaczycie, które miejsce w rankingu zajęliście. Emocje gwarantowane!

Zagraj w Skoki Narciarskie 2020

Przyjemnie dla oka, przyjemnie dla ucha

Skoki Narciarskie 2020 zostały opatrzone prostą, ale przyjemną oprawą. Grafika jest przejrzysta i kolorowa, a animacje płynne, co ma szczególne znaczenie w kontekście doboru odpowiedniego momentu na wybicie czy ustawienia się już podczas lotu. Z głośników dobiega cały czas spokojna muzyka, pozwalająca się nieco zrelaksować (pomimo, że podczas skakania trudno uniknąć emocji).